Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek a modern orvostudm...

Szerintetek a modern orvostudmomány nem az emberiség szégyene?

Figyelt kérdés
Kétségkívül lenyűgöző eredmények mutatkoznak a diagnosztika terén, de amit gyógyítás címén művelnek? Mérgező gyógyszerek, kemoterápia, sugarazás, és hát a műtétek? Az milyen már, késsel fölhasogatni az emberi testet, és tákolva-gányolva kivágni vagy épp összedrótozni valamit? Nem borzasztó ez?
2010. febr. 22. 20:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Ja, sokkal jobb volt, amikor a középkorban minden betegségre eret vágtak, és koponyát lékeltek. Semmi barbár műtét, ami esetleg javít a beteg állapotán, mérgező gyógyszerek, amik meggyógyították a halálos betegséget, vagy kemoterápia, ami reményt adott a rákosoknak.
2010. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Ha egyszer olyan helyzetbe kerülnél, hogy valami "barbár hentes" szívkatéterezést csináljon rajtad, vagy esetleg kiszedje a perforált vakbeled, lehet, hogy más lenne a véleményed.

A kemoterápia "mérgező" voltát magyarázd meg azoknak a betegeknek, akik kigyógyultak a "rákból". (Különösen ajánlom figyelmedbe az ALL-ben [ez egy leukémia fajta] szenvedő gyerekeket, akik már 90%-ban gyógyíthatók, míg 20 évvel ezelőtt keresztet vethettek rájuk).


Még az antibiotikumok is megérnének egy misét, hogy hány milliárd ember köszönheti nekik az életét.


Szégyen gyalázat... (hogy rengeteg ember sok évszázados önfeláldozó munkáját "az emberiség szégyenének" nevezed)

2010. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
* az antibiotikumoknál a milliárd helyett milliót akartam (csak közben pont ment a TV-ben, hogy mi hány milliárdba került :P)
2010. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Te beteg vagy. Nincsenek halálos világjárványok, mint régen, vannak beteg emberek de mindekit nem lehet meggyógyítani. Ha nem lenne a modern orvoslás, akkor már valószínűleg te is meghaltál volna, mert egy sima influelnzában meg lehet halni ha nem kezelik. Szerinted régen felnőtt ennyi gyerek? Bőven nem. Lehet nem mindent ugy csinálnak, ahogy kellene, de az orvoslás a korunk legnagyobb vívmánya, az már más kérdés hogy emiatt is fogunk tulnépesedni
2010. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak az előttem szólók véleményén vagyok. Ha nem létezne modern orvostudomány, valószínűleg sok családtagom már nem élne, vagy csak szenvedések árán. Sőt, valószínűleg már én is belehaltam volna olyasmibe, amiből csupa méreggel csak 2-3 napig tartott felépülnöm.

Elismerem, hogy vannak hibák műtét közben, és vannak olyan gyógyszerek, melyek inkább ártanak, de hol nincsenek hibák?...node azért az emberiség szégyene kissé erős kifejezés.

2010. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Nagyjából az egész modern világ az emberiség szégyene, miért lenne pont az orvostudomány a kivétel?
2010. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező egy unintelligens paraszt (és nem arra gondoolk, aki a földet műveli..).
2010. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
ha nem lennének a "mérgező gyógyszerek", a kemoterápia, és a műtétek, kb fele annyian lennénk most a földön. lehet h te megsem születtél volna, mert anyád meghalt volna vmi betegségben, mert nincsenek a "mérgező gyógyszerek"...bocs de te télleg hülye vagy. ezek a dolgok életeket mentenek. hamajd egyszer autóbaleset után fekszel az ágyon, v vemylik hozzátartzód és tolnak be a műtőbe h megmentsék az életed, jusson eszedbe ez a sok fasság, amit itt összehordtál.
2010. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

Nem:) Ahogy már leírták: a védőoltások, antibiotikumok, műtétek általában (ha normálisan végzik őket) segítenek az embereken.

Ami szerintem szégyen, h egyesek még az emberek nyomorából, szerencsétlenségéből is üzletet akarnak csinálni:(

2010. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%
Ajanlom olvasd el a Cenzurazott egeszseg cimu konyvet, el tudom esetleg kuldeni emailban, ha erdekel irj privit.
2010. febr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!