Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen arban van egy antidepre...

Milyen arban van egy antidepresszans hatasu, vagy hangulatjavito gyogyszer?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Deáktéren kétezerér'.
2016. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 liter Unicum 4-5 ezer ft.
2016. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 homo ludensz ***** válasza:

Recept nélkül komoly, gyógyszernek minősülő terméket csak görbe úton szerezhetsz.

Mikor váltom ki a Rivotrilt rá íratják a szem ig. számát a patikában. Röhögni szoktam ezen annyira mulatságos. Ami vény nélkül kapható az az öngyújtógáz és társaik azt meghagyom másnak. A nitro hígítót is.

2016. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit nekem felírtak, valamennyi gyógyszer csak a tüneteket súlyosbította. A fejfájás, kábaság erősödött tőlük. Azt megfigyeltem, hogy mind magnéziumot tartalmaz. Kipróbáltam a magnézium pezsgőtablettát. Meglepődésemre annak van kedvező hatása. Azóta mindig van itt mögöttem egy dobozzal, de csak ritkán használom, amikor biztosan rossz a hangulatom. Ha gyakran használnám, csak elveszne a hatása.

Én ugyan csak enyhén vagyok depis, de már ötven éve, és folyamatos az utánpótlás, hogy az is maradjak. Sajnos, ha elmegyek máshová, jön velem.

2016. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MagneB6-ot vegyél.

1600 körül van.

2016. máj. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne gyógyszert szedj, hanem a lábaidat. Mozogj, igyál elég vizet, és tartózkodj sokat a szabadban.
2016. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Próbáld ki a kalium phosphoricum nevű schüssler sót. Nekem bevált. Én jó pár antidepresszánst,természetes hangulatjavítót használtam már az évek során,sajnos csekély eredménnyel. Eleinte úgy tűnt,hogy segít,de egy idő után csak egyre rosszabbul lettem tőlük.
2016. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!