Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit lehet tudni pillanatnyilag...

Lacikiss kérdése:

Mit lehet tudni pillanatnyilag az 'adrenochrome'-ról ( "adrenokróm")? Mi az igazság a témában? Tehát, nem a hivatalos verziókra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

The Elite’s Secret “Super Drug”....Sátánizmus...gyermekvér..

Ilyeneket lehet olvasni a neten



2019. febr. 14. 18:28
 1/7 Doki860213 válasza:
67%
Az adrenokróm egy vegyület. Az emberi vérbe kerül ki mikor félelmet érez. Másrészről az Elit mindent megad érte mivel ez a legtisztább állapotban pubertás kori gyermekek véréből tudják kinyerni. Egy előre megírt forgatókönyv szerint végzik ezeket a rituálékat ami olyan szinten fokozza fel a félelmet a gyermekben, hogy mikor elér egy kritikus pontot akkor kiengedik a vérét amiből isznak majd felpörögnek ettől. A sok eltűnt gyermek nagyrésze ezeknek az embereknek az áldozata! Ha többet akarsz erről tudni, ajánlom neked David Icke Ébred már az Oroszlán 3.rész Globális terv 24 perc körül!
2020. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos, ilyesmiket olvastam a témában, és nagyon nyugtalanított. Ezek szerint, viszont igaz lehet.
2020. márc. 22. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

1: Szia!

Láttam egy képet, amiben ampullában volt ez a szer.

Ezek szerint nem csak a rituáléban fogyasztják, ahogy David Icke mondja, hanem forgalomban is van?... :-O

Vénásan használják?

Kik?

Miért?

2020. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
2: Létezik egy "hivatalos verzió", ami szerint nem igaz?
2020. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 3. 17:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocs, pillanatnyilag sajnos el vagyok havazva, később visszatérek. Üdv!

[link]

2020. ápr. 3. 18:01
 7/7 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 3. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!