Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye hogy egy...

Mennyi az esélye hogy egy anyajegyből probléma lehet?

Figyelt kérdés
Volt a fejemen bal oldalt egy anyajegy, vagyis szerintem az volt. Mellette kifehéredett, mintha egy pattanás lett volna ott. Az a probléma hogy az anyajegy leesett, hogy -ikor és hol nem tudom. De mikor hazaértem csak egy gödör volt ott. Szerintetek minek lehet ez ?

2019. júl. 26. 19:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egy azőrtüszö is kifehéredhet ? De amugy ami leesett az barna színű volt
2019. júl. 26. 22:15
 12/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az nem.
2019. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A bőrrák viszont nem szokott leesni! mitesszer vagy szőrtüsző teteje attól barna vagy fekete, hogy a benne lévő zsiradék teteje oxidálódik. Ha ez a felső felület ledörzsölődik mondjuk hajmosásnál, akkor a fehér zsiradék teteje látszik. A betokosodott szőrtüszőnél vagy nagyobb mitesszernél tipikus, hogy kinyomható, de egy adott mozdulattal vagy tisztálkodással is eltávolítható adott esetben. DE: Innen így látatlanban senki sem fogja tudni megmondani, mindenképpen lássa orvos! Háziorvoshoz sem tudsz elmenni? Ha elmúltál 14 éves, nyugodtan elmehetsz egyedül is, nem kell a szüleidnek bejelenteni. A háziorvosod egy pillantás után meg tudja mondani, hogy tovább kell-e menned bőrgyógyászhoz.
2019. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2019. júl. 27. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!