Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állkapocs fájdalom. Kinek...

Állkapocs fájdalom. Kinek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy már egy éve állkapocs fájdalommal szenvedek a bal oldalon. Többször szájzárat kapok (de ez tart 1 hétig kB) Nehezen, illetve korlátozottan nyitom ki és az éves is fájdalommal jár. Nyugalmi állapotban is fáj, fülemre is kisugároz. Voltam vele háziorvosnal, fogorvosnal,fizioterápian, arc masszazson, panoráma röntgenen, de sehol semmit nem találtak és semmi nem segített. Volt valakinek hasonló? Mit csinált, hogy elmúljon?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. júl. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ropog de nagyon durván mar ha egy kicsit megmozdítom akkor is, van mikor beakad, es neha nehezkes az éves is de eh nemtudom miért van, en szajzarat szerencsére nem kaptam (még)
2019. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok starecta rectifier nevu keszulek hordasat javaslom a ropogas megszuntetesere
2019. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Hasonló problémával küzdök. Neked segített valami?

2020. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/3 Ne haragudj a késői válaszért, remélem már jobban vagy!

Végül nekem semmi nem segített. Teljes életmódot változtattam és egyik napról a másikra elmúlt a fájdalom. Egyszer visszajött, de hála Isten csak átmeneti volt. Mindenesetre én azt gondolom, hogy idegi alapon volt.

2021. aug. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!