Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Már lassan hónapok óta az van, hogy folyamatosan, vagy bizonyos időközönként fáj a hasam. Illetve sokszor voltak hasmenéseim is.

Legutóbb voltam az orvosomnál, annyit mondott, hogy diétázzak. Tény és való, másfél év alatt 65kg-ról felhívtam 80-ra. Előtte sosem voltam rá képes.

Viszont most a köldököm környékén, mindenhol szurkál, fájdogál. Tompa fájdalom féle van a hasamba. El akartam volna menni orvoshoz megint, csak éjszakánként vagyok fent, és megvallom, nem tudtam hogy péntek van már.

Úgy hogy legközelebb csak jövőhéten tudok menni.

Illetve néha van olyan is, hogy késszerű érzés van a gyomromba, mint ha forgatnák bennem.



2018. dec. 7. 17:39
 1/2 anonim válasza:

Enis igy felhiztam csak en 95 re :(

Nekem csak akkor van fajas ha sokszor eszem ...meg sokat eszek...meg gyomorsav...

Lehet egy napot ki kene probalnod hogy csak konnyebb ételeket eszel joghurt meg rostos lé ilyesmi hogy akkor is így fáj e....

2018. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm, végre valakinek feltűnt a kérdés. Igazság szerint nem hiszem hogy sok köze van az evéshez, mivel a köldökömnél szurkál :( és többnyire ülni se úgy tudok.

De egyébként most könnyebb italokon vagyok, nem iszok szénsavasat. Most csak teát, meg gyümölcs italokat.

Étel terén viszont muszáj vagyok valamit enni.

2018. dec. 15. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!