Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 éves fiú vagyok és Candidám...

16 éves fiú vagyok és Candidám van, orvoshoz még nem voltam viszont fehér lepedék van a nyelvemen, evés után puffadásaim vannak, hasfájás szokott jelentkezni néha, a péniszen is van sárga lepedék. Többi lent?

Figyelt kérdés
Néha pedig bőrgomba is megjelik. Na most az lenne a kérdésem, hogy voltunk a sulival és az osztályfőnökkel orvosi vizsgán ahol vizelet és vérvétel volt. Minden teljesen rendben volt. Pedig ez már tart jó pár hónapja. Ez hogyan lehetséges? Lehet, hogy az orvosi vizsgán nem néznek különösebb dolgokat a vizeletben? Elvileg ki kéne mutassa, hisz az egész szervezetemben megtalálható. Nem sokára orvoshoz fogok menni, csak picit fura ez így. Illetve elvileg vérből is ki kellett volna mutatni, habár ujjból vettek vért de akkor is.

2019. aug. 8. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen orvosi vizsgálatokon csak általános dolgokat szoktak nézni, legtöbbször csak tesztcsíkkal. Szóval nem meglepő, hogy nem mutattak ki nálad ilyesmit. Egyébként ha jól értem, nem orvos diagnosztizált, hanem te önmagadat: szerintem el kellene menned a háziorvosodhoz, és vele megbeszélni, hogy ezeket a tüneteket tapasztalod, erre a problémára gyanakszol, mi a teendő. Ő fog tudni beutalni olyan vizsgálatra, vagy továbbküldeni olyan szakorvoshoz, ahol ténylegesen diagnosztizálnak majd.
2019. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Candida gyorsteszt van férfiak számára?
2019. aug. 8. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik vérből mérő, annál gondolom mindegy, férfi vagy nő-e a személy.
2019. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt.

Ugye en egy fiatal fiú vagyok aki sokat jár ki a barátaival es rengeteg buli lesz mostanaban es ilyenkor nem szabadna alkoholt inni de muszáj lenne :c Ugye nem lesz baj későbbiekben a kezelésben esetleg?

2019. aug. 8. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a megfelelő orvostól kérdezd meg, ő ebben a szakember, én nem vagyok orvos, és az itt válaszolók többsége sem az.
2019. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy a gomba mégjobban elszabadul, terjed, nehezebb lesz kiírtani. De hát, ha valakinek fontosabb a buli meg a pia, mint a saját egészsége.........
2019. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!