Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Le fogok bénulni?

Le fogok bénulni?

Figyelt kérdés
Éjjel felébredtem wcre és mikor felálltam a fenekem és a derekam között bizsergő érzést éreztem. A lábaimra pedig alig tudtam ráállni. Csak botladozva jutottam el a mosdóig. Azt hittem összecsuklanak. Miután elvégeztem a dolgom megszűnt ez az állapot, csak egy kis bizsergést éreztem az egyik lábamban ahogy visszafeküdtem. Az egyik lábamban szoktam olyat érezni, mintha egy mobit rezegne. Gerincferdülésem az van. És tegnap csináltam pár olyan lábemelést amit nagyon régen nem. Nem tudom ez összefügg e. Rettenetesen félek, hogy valami nagy baj van. A kezem meg a lábam szoktak zsibbadni.
2019. aug. 13. 01:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Sajnos pánikbeteg vagyok és ettől úgy megijedtem, hogy most remegek a félelemtől.
2019. aug. 13. 01:12
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak elzsibbadtál.
2019. aug. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Remélem. Ősszintén szólva a legrosszabbra gondolok, hogy nem sklerózis multiplex e? Sajnos nem emlékszem milyen pózban feküdtem ami ezt kiváltotta olyan hírtelen ébredtem fel. Úgy félek, hogy vissza sem tudok aludni és már az ijedtségtől mindenféle fura érzéseket képzelek be magamnak.
2019. aug. 13. 01:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Csak elzsibbadtál.

Ez minden emberrel előfordul. Velem is napi szinten ha mondjuk nagy dolgom van a wc-n és nem mondjuk egy fél perc után felpattanok.


Ilyenkor felállsz, megmozgatod a magad kicsit, a vér úrja áramlani kezd remdesen ott is ahol eddig azért nem mert nem kellett (nem mozgattad) és minden visszaáll..

Egy zsibbadásból ne akarj már halálos betegséget csinálni. :D

2019. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De ilyet még soha életemben nem éreztem. Mindkét lábam össze akart csuklani. Nem csak emiatt félek. Már egy ideje zsibbad a kezem. Mindkettő.Mwg van az anfurq bizsergés időnként a lábamban. Erre most ez is. Eddig Gerincproblémára gondoltam mert betegség miatt feküdtem sokat és fájni kezdett megint a hátam mert jó ideig nem tudtam csinalni a gerinctornát.
2019. aug. 13. 01:37
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálam a kezem is zsibbad sokszor. Csak úgy is.

Lehet ez vitaminhiány is vagy bármi.vagy csak tényleg sokáig egy helyben volt a testrészed, sokáig úgy tartottad h ne érje annyi vér mint eddig (ettől nem lesz bajod, hiszen ha mozgatod visszaál) De az is lehet h annyira félsz ettől h ezért produkálod ezeket (volt ilyen ismerősöm)

2019. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sőt.. Mikor a lábam zsibbad, sokszor felállásnál még olyan rossz/fájó érzés is. De ez semmi betegséget nem jelent. Egyszerűen zsibbad.
2019. aug. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgulsz menj el dokihoz. Ártani nem árt és legalább megnyugszol
2019. aug. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én volt hogy úgy elaludtam a lábamat hogy a csípőm biztosan kiakadt vagy nem tudom de percekig rá se tudtam állni. Ijesztő volt de hagytam a francba. Azóta is élek mint hal a vízben
2019. aug. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Remélem, már nem remegsz, de ez a gerincedtôl van. Bôlcs dolog volna rendbehozni.
2019. aug. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!