Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek feleslegesen aggódom?

Szerintetek feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el érezni enyhe szinte elhanyagolható fájdalmat jobb oldalon az alhasamnál.Voltam orvoshoz elküldtek ultrahangra ahol nem vettek észre semmit a vakbelemen. Ezután megfigyelésre bent kellett maradnom 2 éjszakára a kórházban ahol infúziót kaptam. Az orvosok a köldököm tájékán több helyen nyomogatták a hasamat,viszont nem fájt. Magától jön elő a hasi fájdalom időnként,viszont nyomásra nem érzékeny, lázam és hányás sem volt.

Igy haza engedtek ,viszont mikor bekerültem akkor találkoztam egy paciensel akit aznap műtöttek meg és azt emlitette hogy az ultrahangon nem mutatott neki semmit hogy probléma lenne a vakbelével. És ezért félek egy kicsit még mindig.



2019. aug. 29. 14:47
 1/2 anarchy666 ***** válasza:
Elégge valószínűtlen, hogy vakbélgyulladasod lenne, mivel a fizikalis vizsgalat (a hasad nyonkodása), az UH illetve labor és az egyéb tünetek (hőemelkedés, láz, hányinger, általános rosszullét) is mind negatív volt. Azért végzik el ezeket a vizsgalatokat mind, mert nem mindig ppzitív az összes. A fenti példaból kiindulva, nem mindig látszódik az ultrahangon a gyulladás, de a többi vizsgálat kimutatná a vakbélgyulladást.
2019. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül kiderült,hogy prosztatagyulladásom volt.
2019. nov. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!