Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek csak feleslegesen...

Szerintetek csak feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
Egy hete elkezdett fájni a bal herém,és találtam rajta egy kisebb csomót.Pénteken voltam Urológushoz,aki megvizsgált , és ultrahangal is megnézte,azt mondta hogy az csak egy "szépséghiba",viszont én nem vettem észre ezelőtt.Megvizsgálta a prosztatámat is ,és aztmondta hogy prosztatagyulladásom van és azért fáj a herém. Picit még mindig aggódom,szerintetek feleslegesen?

2018. jan. 27. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bármi olyan lett volna akkor az orvosod észre vette volna. Lehet egy nyirokérből származó csomó. Ártalmatlan, ha nyomásra nem érzékeny, nem okoz problémát akkor szerintem nincs baj. De menj el esetleg másik orvoshoz és kérdezd meg biztos engem is érdekelne .
2018. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy abból meg e lehet állapitani h van e komolyabb bajom,de elküldték laborba a leadott vizeletmintát.Pénteken lesz meg az eredmény.
2018. jan. 27. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Vizelet ?

Nem. Ha fizikális gond van akárhol a testen azt vizeletbol nem szűrik ki.

A prosztata miatt kértek tőled vizelet mintát .

Nyomásra tapintásra nem érzékeny ?

2018. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a herém még érzékeny kicsit tapintásra,viszont a csomó nemigazán
2018. jan. 27. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ártalmatlan lesz, de érdemes azért megnézetni :)
2018. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
herevisszér
2018. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!