Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges vagy feleslegesen...

Azazel01 kérdése:

Lehetséges vagy feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
Már régóta szenvedek hipochondriában, és állandóan van olyan betegség, amitől éppen rettegek. Szerencsére már folyamatban van a kezelésem a pszichiáter segítségével. Viszont időnként mindig vannak újabb és újabb dolgok, amik miatt végtelenül aggódok és szorongok. Most egy napig rajtam volt egy 24 órás vérnyomásmérő, hogy a fehér köpeny szindrómát a kezelőorvosommal kizárhassuk. Az utolsó automatikus mérés során elmentem boltba és séta közben éreztem, hogy mérni fog az eszköz. Meg is álltam, de nagyon elkezdett szorítani a gép, oly annyira hogy végén kikellet húznom a zsinórját. Azóta pedig folyamatosan azon aggódom, hogy megsérülhetett az erem a nyomás hatására. Szóval az lenne a kérdésem hogy ez lehetséges vagy feleslegesen aggódom?
2019. júl. 3. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem sérültek meg az ereid a vérnyomásmérőtől, ne aggódj! Ha megsérültek volna, látnád a nyomát a karodon.
2019. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat!
2019. júl. 3. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor mérem a vérnyomásom, és van, hogy nagyon szorít, szinte fáj. Még sosem sérültek meg az ereim. Nem is tudna mitől. Úgyhogy nyugi.
2019. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többször is volt rajtam 24 órás vérnyomásmérő és igen, néha szorít (testhelyzettől is függ), de semmi bajod nem lesz tőle.
2019. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!