Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki akinek nyaki gerinc...

Valaki akinek nyaki gerinc eredetű szédülés van/volt rám tudna írni?

Figyelt kérdés
Az orvosok azt állapitották meg (neurológus), hogy nyaki gerinc eredetű a szédülésem. Hozzáteszem, konolyabb vizsgálatok (ct,mr) nem végeztek rajtam. Arra lennék kíváncsi, hogy akit szintén ezzel diagnosztizáltak, nekik milyen jellegűek voltak a panaszaik.

2019. szept. 11. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Neked milyenek? Én is erre gyanakszom.
2019. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vizsgálatok nélkül hogy mondta meg a doki? :D már nem az, csak tényleg érdekelne. Amúgy általában annál nyaki gerinc eredetű, akinél vérnyomás/cukorral nincs problem. Bár ettől függetlenül lehet mástól is még pl. nekem rossz látásom okozott ilyen bizonytalanság érzéssel járó valamit.. Tehát nem forgószerű szédülés, mint a vertigo mondjuk (ami fülprobléma miatt alakul ki)

Tényleg fül orr gégésznél nem jártál ezzel?

2019. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

az orvos azt mondta gerinc eredetű, akkor az.

Miért betegségeket keresel, miért nem gyógymódot?

2019. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Meg miért nem mondott neked erről többet az orvos? Mármint nem neki kellett volna ajánlani gyógymódokat?
2019. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Azért mert nincs csodagyógyszer rá.

Amikor azt mondják sport nélkül nincs egészség ilyenekre gondolnak.

2019. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sajnos sportolás mellett is kialakulhat ilyen probléma
2019. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Olyan is fulladt már vízbe, aki tudott úszni.
2019. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Versenyszerűen sportoltam 13 éven keresztül. Nem fejtettem ki hosszan a leírásban, de jártam szemésznél, fül orr gégésznél, háziorvosnál, neurológusnál, ekg vizsgálaton, labor vizsgálaton. Egy nyaki röntgent csináltak, ami enyhe spondylosist állapítottak meg. Kiírtak 20 alkalmas fizioterápiára.
2019. szept. 14. 18:49
 9/20 anonim ***** válasza:

Jaa így azért elég átfogó a vizsgálat. Na ugye, nem feltétlenül kötődik ez mozgáshiányhoz.. Nekem is van ismerősöm ilyen problémával,rendszeresen sportol pedig, meg egészséges életmódot folytat.

Kérdező egyébként miért érdekel, kinek milyen panaszai vannak ezzel kapcsolatosan?

2019. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azért, mert enyhén hipochonder vagyok, és néha az orvosi véleménynek is mehezen tudok hinni. Ezért kérdeztem, hogy akinek hasonló problémája van, mik a tünetei,hogy megtudjam mennyire egyeznek a saját tüneteimmel.
2019. szept. 14. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!