Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lehet?

Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés
Néha bizonyos pozokban ott lent egy nagyon enyhe kis valamit szuro valamit érzek. Illetve ma először éreztem ego érzést is. Előtte ittam mentolos gyogyteat de ez nyilván nem okoz ilyet gondolom. A szekletem nyálkás vér nuku. Bár egy ideje hasi panaszaim is vannak valamilyen gyulladás vagy fertőzés vagy amivel megyek holnap a belgyógyászatra de mostmar nem vagyok benne biztos hogy az okozza a nyalkas szekletet.. Vagy hogy csak az. Szóval szerintetek ezekről is beszéljek a dokinak? Mármint az égő érzés vagy nagy ritkán pozokban ez a kis nagyon minimális szuro, nem fájó hanem kellemetlen érzés.

2019. szept. 18. 04:03
 1/2 anarchy666 ***** válasza:
A nyálkás széklet nem jellemző aranyérre, inkább IBDben fordul elő. Aranyérben friss véres lenne kívül a stéklet. És igen, számolj be a fájdalomról az orvosodnak is.
2019. szept. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezt olvastam egy cikkben: "A váladék ugyanakkor erős jelzőrendszer is, például ha a székletünkben veszünk észre nyálkát, az a bél betegségeire, gyulladására utalhat."

Esetleg elmehetnél valami kivizsgálásra, lehet, hogy ez áll a dolog mögött.

2019. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!