Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni? 37.5 lett a...

Mit lehet tenni? 37.5 lett a hőm fáj a fejem és hulla fáradt vagyok. Mit csináljak hogy ne legyek betegebb? Nem akarok köhögesig eljutni.

Figyelt kérdés
Durva pollenallergiaval indult amiből "megfázás" lett. Valójában az allergiatól gyulladt nyálkahártyamra raszívtam a munkahelyi port és megbetegedtem. 1 hetet itthon voltam javult sokat az állapotom már nem ment 37 fölé a hőm elmúlt a fejfájás. Visszamentem dolgozni és 3 nap utan rosszabbul vagyok mint az elején. Mit lehet így csinálni? Nem tudok meggyógyulni amíg nem múlik el az allergia vagy a por. De egyiket sem tudom kikerülni. :(
2019. szept. 18. 20:38
 1/3 hosszúhajú ***** válasza:

remélem azóta már meggyógyultál de írok 3 dolgot.

- ilyen hosszan elhúzódó dolognál már menj dokihoz

- ha nem pihened ki magad akkor az immunrendszered nem erősödik vissza normális szintre és újból és újból visszaesel, mert gyenge immunrendszerrel egy porszemre is fogékonyabb vagy

- van spec gyógyszer allergiára, azt az adott időszakban ( mikor az adott növény virágzik ) szedni kell.

mind a hármat be kell tartani.

2019. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szedtem allergiagyógyszert meg orrsprayt is de szinte semmit nem használt. Elmentem az orvoshoz csak annyian voltak és olyan csúmyan köhögő betegek hogy elmenekültem mert féltem még azt is elkapom. Jobban vagyok de még mindig nem múlt el teljesen. :(
2019. szept. 25. 09:35
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
huha :O hát, remélem normális a munkahelyed és engedik hogy kiheverd...
2019. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!