Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem vállal a körzeti orvos,...

Nem vállal a körzeti orvos, mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Volt időpontom, de arra hivatkozva lemondták h többet nem rendel az orvos bizonytalan ideig más sem lesz helyette,ezért menjek el máshova.. Közben kiderült h hazudtak nekem mert 1 ismerősöm kért ugyanoda időpontot és neki adtak hozzá és rá is kérdezett h nem fog elmenni.. és azt mondták neki h nem.. Nem értem a helyzetet.. egyáltalán hogy csinálhatnak ilyent ?? Valószínűleg az lehet a baj h nem tudja megoldani a problémám, mint orvos elbukott az én problemamom, és így akartak megszabadulni tőlem.. emiatt kénytelen vagyok magán úton pénzért elmenni, ami ugye nem kis összeg.. lehet valamit kezdeni ezzel a helyzettel?? Feljelenteni?? Bár lehet még én fizetnék rá mert letagadnák és nem tudnám bizonyítani sem h tényleg ezt mondták..
2019. szept. 19. 16:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Talán oda kell menni személyesen rendelési időben, és megbizonyosodni, hogy valóban rendel! Nem?
2019. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Azok után menjek oda h volt időpontom de arra hivatkozva lemondták telefonon h bocs de nem lesz több rendeles.. és igen van rendelés nem megy el mert az ismerősömnek pont arra a napra adtak időpontot amikor én mentem volna.. engem utasítottak csak el 1 hazugsaggal.. bemennek kérdőre vonni akkor meg játszanak a hülyét..??
2019. szept. 19. 16:21
 3/26 anonim ***** válasza:
54%

Hát ez cifra sztori. Eleve a háziorvos önmaga döntést ritkán hoz. Ha valami nem 100%, akkor beutal szakvizsgálatra illetve a kórházakba. Innentől kezdve nem értem miért utasítana el.


Az orvosválasztás viszont szabad, tehát foghatod magad és ingyen választhatsz másik családorvost.

2019. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha a körzeti orvos nem tudja megoldani a problémát (mivel ő sem minden titkok tudója), akkor tud adni beutalót szakrendelésre. Egyébként meg szabad orvosválasztás van, keresni kell egy másik háziorvost.
2019. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is sántít a történet! Bocs, hogy nem hiszek el mindent, ami itt le van írva! Feljelenteni, de mit, ha még bizonyítékod sincs, és lusta is vagy személyesen utánajárni???
2019. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Körzeti szakvizsgalatrol van szó nem haziorvosrol
2019. szept. 19. 16:50
 7/26 A kérdező kommentje:
Amúgy kaptam tőle beutalót 1 másik helyre ahol ugyanúgy nem tudtak mit mondani a bajomra. Ott mondták menjek ide vissza h egyeztessek a beküldő orvosommal h ő mit mondott..
2019. szept. 19. 16:51
 8/26 A kérdező kommentje:
De ez az orvos meg nem vállal ezek szerint..
2019. szept. 19. 16:52
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit nem értetek ezen.. mégis hogy bizonyítsam h hazudtak nekem nem vettem fel a telefonbeszélgetést..
2019. szept. 19. 16:53
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
"Körzeti szakvizsgálat",na ezt a megnevezést sem hallottam még .
2019. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!