Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem vállal a körzeti orvos,...

Nem vállal a körzeti orvos, mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Volt időpontom, de arra hivatkozva lemondták h többet nem rendel az orvos bizonytalan ideig más sem lesz helyette,ezért menjek el máshova.. Közben kiderült h hazudtak nekem mert 1 ismerősöm kért ugyanoda időpontot és neki adtak hozzá és rá is kérdezett h nem fog elmenni.. és azt mondták neki h nem.. Nem értem a helyzetet.. egyáltalán hogy csinálhatnak ilyent ?? Valószínűleg az lehet a baj h nem tudja megoldani a problémám, mint orvos elbukott az én problemamom, és így akartak megszabadulni tőlem.. emiatt kénytelen vagyok magán úton pénzért elmenni, ami ugye nem kis összeg.. lehet valamit kezdeni ezzel a helyzettel?? Feljelenteni?? Bár lehet még én fizetnék rá mert letagadnák és nem tudnám bizonyítani sem h tényleg ezt mondták..
2019. szept. 19. 16:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Más városba nem mehetek ingyen vizsgálatra..
2019. szept. 19. 17:05
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Most ha nem vállal ez van. Gondolom fingja sincs hogyan tovább mivel semmi bajod nincs a vizsgélatok ezt mutatták. Keress másik orvost vagy küzd le a hipochonder bajod.
2019. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Azt se tudjátok mi a problémám.. köszönöm szépen a tanácsokat. Meglatnam ti mit csináltatok ebben a helyzetben.. van problémám ami ki is van derítve, azonban kezelést nem kaptam rá sehol. Ide még vissza kellett volna menjek h mit tanácsol ezek után hova forduljak.. ezt szerettem volna megbeszélni vele.. meg 1 másik egyéb próblemamra gyógyszert írt amit nem tudom h örökre szednem kell vagy felír rá erősebbet gyengébbet.. ezért is fontos lett volna h megbeszéljem vele a további gyógyszeres kezelést és h a másik problémammal mit lehet kezdeni. Pont ezt akartam megtudni tőle h tud e még modani valamit mert ha nem akkoris kerestem volna magát úton mindenképp.. csak mivel hozzá járok már fél éve ő kezel engem még lett volna mit megbeszélni vele..
2019. szept. 19. 17:22
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Na de mégis mi a baj? Hátha tudok segíteni. Egyébként mehetsz másik városba, telefonálj oda és mondd el mi történt.
2019. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Főleg mert a gyógyszeres kezelés nem játék és nem tudom folytatom kell e mert így mire eljutok magán úton addig kimarad pár hét ameddig nem szedem be a gyógyszert, és nem tudom mennyire lesz baj ha megszakad a kezelés ezért is ideges vagyok mert úgy érzem cserben hagytak
2019. szept. 19. 17:24
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát köszi nem tudtam lehet menni más orvoshoz. Bár ez a szakrendelés nagyon ritka így midnenhol teltház van.. még magánúton is sajnos
2019. szept. 19. 17:28
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem tehet meg egy orvos! Nyilván dolgozó, adófizető állampolgárként, ha valaki elmegy az orvoshoz ahová egyébként is tartozik nem tagadhatják meg tőle az egészségügyi ellátást! Lehetséges, hogy érdemes lenne az esetet egy betegjogi képviselőnek előadni.
2019. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehet, és nem is szoktak ilyet tenni, pont azért mert megütheti a bokáját! Az orvosok nem hülyék, ellentétben néhány kérdést kiíróval, aki az "ismerősének" hisz, anélkül, hogy utána járjon a dolognak, és ha valóban rendel az orvos, szembesítse a dologgal!!!
2019. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az ismerős a családtagom de nem szerettem volna ilyen részletesen kiírni .. még jó h hiszek a csaladomnak.. :)
2019. szept. 19. 17:54
 20/26 anonim ***** válasza:
83%
Jól van, egyre hihetőbb a sztorid! :) Csak így tovább! ;)
2019. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!