Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bölcsesség fog kihúzása után...

Bölcsesség fog kihúzása után milyenételeket lehet enni?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan kajákat sorolni amit egy alsó bölcsességfog eltávolítás után ehetek? Lehet enni húst?

2019. szept. 24. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz amit tudsz rágni a másik oldalon. A seb gyógyulását várd meg, minimum a varratszedész, ha lesz.
2019. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! En mar tul vagyok 4en. Amiben van tej azt kerulni kell,mert konnyen befertozodhet a seb. Illetve,ha kapsz antibiotikumot akkor kevesbe fog felszivodni a tejes dolgok miatt. En villaval osszetort banant es krump

lipuret (vajjal,fozolevevel) tudtam csak enni napokig. Nem hiszem,h a hust meg tudod majd ragni. En epp,hogy a villat be tudtam rakni meg a pepes kajat lenyelni. En mar tul vagyok mind a 4 bolcsi kiszedesen. 24/l

2019. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!