Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi állhat a...

Szerintetek mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Ma voltam hasi ultrahangon, és minden negatív lett. De a doktornő megjegyezte hogy nagyon sok levegő van a belemben, amit érzek is. A székletem bogyós már egy ideje, sötét barna (nem fekete semmiképp sem), és sárga (narancssárga) takony szerű nyák van rajta! Ma feladtam vizsgálatra! Fura mert nincs más panaszom! Láz, hányás, hányinger, étvágytalanság, vér a székleten vagy benne, fejfájás, fáradékonyság, fogyás. Ezekből egysincs!

Ami viszont van, az a kurtyogó gyomor! És néha a beleimnél minimális egő, diszkomfort érzés! A székelés nem fáj! Hasmenés, székrekedés nincs! Ritkán lagyabb a székletem de nem folyós, csak puhább, és világosbarna (ezen nem látszik nyák). De ami először ürül, az mindig sötétebb barna és nyákos! Megyek októberben vérvételre is! Más panaszom nincs alapvetően! Ti mire gondoltok ezekből? Hurut? Gyomorideg? Helytelen életmód/táplálkozás?, Valamilyen makacs vírus?, Vagy esetleg daganat? (pl vastagbélrák). Nehezek így a napok! Ezek előtt sosem voltak gondjaim.. Köszi a válaszokat!



2019. szept. 24. 22:29
 1/2 anarchy666 ***** válasza:
Még mindig lehet a fertőzéstől kezdve az epepanaszon át a bélgyulladásokon keresztül a rákig sok minden. Egyszerűbb lenne szerintem megvárnod míg minden vizsgálatod elkészül, mert attól, hogy itt 2 naponta megkérdezed még nem leszünk okosabbak.
2019. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2x tettem fel eddig, de az igazság, hogy eleinte más tünetek voltak, tompabb erősebb hasi fajdalom stb de nem írom le most az egészet! Csak nagyon zavar, mert mëgnehezíti az életem nagyon!
2019. szept. 24. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!