Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Már semmihez...

Mi lehet ez? Már semmihez nincs erőm és nagyon meg vagyok rémülve. Kéne valami segítség, félek, hogy meghalok.

Figyelt kérdés
Enyhébb náthás tünetekkel indult a dolog és 37.1-37.3 hőemelkedéssel. Túlterheltem magam,erős allergia is közrejátszott. 1 hetet szabadsagra mentem pihentem, meleg tea stb. Jobb lett de ahogy visszamentem dolgozni újra kezdődött. 1 hónapja tart ez az állapot és most már annyira erőtlen vagyok meg szédelgek, hogy tegnap odáig jutottam, hogy nem volt erőm bemenni dolgozni. Voltam orvosnál de ott is majdnem elajultam annyira kifarasztott 15 perc séta. Nem tudott mit mondani elküldött laborra ( ami egyebként 2 hónapja jó volt) meg röntgenre. Reggel elvonszoltam magam hajnalban de zárva volt a rendelő csötörés miatt. Lehet még hétfőn sem lesz nyitva. És a reggeli stresszelés a vérvételen teljesen leszítva a maradék erőm is. Felkelni is alig bírok, azonnal felmegy a pulzusom és szédelgek, fáj a fejem és 37.3 a hőm. Teljesen kétségbe vagyok esve itt a hétvége és nem derül ki semmi félek hétfőre már semmhez nem lesz erőm. :( Fogalmam sincs mi lehet ez az egész. Nem faj a torkom, nem köhögök, csak a homlokom mögött fáj és néha tüsszögök de az lehet allergia. Időnként fázom időnként meg nagyon melegem lesz. Akinek volt már hasonló írja meg mi segített.
2019. szept. 27. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon fontos a laboratoriumi vizsgalat.
2019. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nincs nyitva a labor akkor nem tudok elmenni rá ;(
2019. szept. 27. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!