Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrgyógyászati vagy nőgyógyász...

Bőrgyógyászati vagy nőgyógyászati probléma lehet?

Figyelt kérdés
A nagyajkaim ahol össze érnek azon a tájékon valamint egy kicsivel fenebb is nagyon kipirosodott foltokba a bor, olyan mintha elakartam volna, pedig hozza se nyúltam. Kipirosodott a bőr és száraznak érzem, valamit van amikor a fehernemü hozzá ér s enyhe fájdalmat érzek, mert sérti azon a helyen. Mitől lehet? Nincs a folyásomnak sem állagba sem szagba változása, nem viszket. Érzékeny ezen a pár pontin a borom, piros, száraznak érzem.

2019. okt. 9. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább bőrgyógyászatra mennék ezzel, ők bőr és nemibeteg kezelők amúgy, szóval láttak ilyet, ne félj. A nőgyógyász a benti dolgokkal tud érdembe foglalkozni.
2019. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami irritáció vagy hasonló lehet, valakinek tiipje
2019. okt. 9. 19:31
 3/3 anonim válasza:

Én is ezzel állok szemben.

Magánorvosi vizsgálatokat nem tudok sehogy sem kifizetni...1 hónap múlva tudok orvoshoz menni...(időpont)

Ha te eljutottal, kérlek írd meg ide, hogy mit mondtak végül.

Hálásan köszönöm!

2019. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!