Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek elképzelése, hogy...

Valakinek elképzelése, hogy hogyan szerezhetném meg az egészégügyi kartonom tartalmát?

Figyelt kérdés
Az nem játszik, hogy bemegyek, hogy mutassa meg, meg nem is engedné. 18 elmúltam, elvileg jogod van hozzá.

2019. nov. 10. 17:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hát te beteg vagy.... Sajnálom, hogy ilyen emberek dolgoznak az egészségügyben, már ha nem takarító vagy.. Te vagy a beteg, már ne is haragudj! Az ilyeneket nem szabadna orvosi rendelő közelébe engedni. Aműgy a gyerekorvos is ezt mondta, nem írt 39,4 fokos lázzal, hanem menjek pszichiáterhez. Ezért akarom kikérni, hogy ezek elolvashassam és kepben legyek, milyen priblémáim voltak. Meg mert igeneis JOGOM VAN HOZZÁ.


Nem ezért kell.. Hanem, mert elmentem hozzá, hogy behúztak egyet és valószínüleg eltörött. Ő ezt rögzítette a kartonomban és ott nyoma van. De azt mondta, csak b borogassam. Én meg nem kapok rajta levegőt, meg görbe, csúnya, deformált. Apám behűzott többszor és plasztikára sosem lesz pénzem, de egyszerűen levegőt sem kapok rajta. Bizonyítanom kellene, hogy eltörött.


De nem emiatt akarom kikérni, hanem, mert tudni akarom, mik vannak benne.


Talán megértitek, miért írtam ki a kérdést, mert hasonló emberek vannak itt is, mint ez a válaszoló. Undorító. Bízzak olyanban, aki azt mondja, leszmrom, hogy jogaid van, menj pszichiáterhez. Idióták.


Az ilyen emberekhez, ida sme szabad menni, mert kicsinálják az embert, csak meghalni sem akarsz. Betegséget kezelni, meg segíteni, ugyanmár, vagy egyáltalán emberi módon hozzáállni a pácienshez.


Ezért tartunk itt. Az ilyenekt fel kellene jelenteni és nem engedni az egésszégügy kögelébe. Csak az a baj, hogy hiány van, de ennél az is jobb.

2019. nov. 10. 22:29
 12/23 anonim ***** válasza:
43%

Öcsi, leírtam mit kell csinálnod. Ezen nincs mit ragozni. Csináld, vagy ne csináld de ne hisztizz, mint egy hülyegyerek.


Ráadásul mivel nem kapsz az orrodon levegőt, így elég eltipegned a gégészhez és ingyen megcsinálják,tehát rohadtul mindegy, hogy mi volt ezer éve leírva. Az orvosi rendelő pedig gyógyítás céljából jött létre és a feancnak sincs ideje az idiótaságaidra. Ha kell a dokumentum menj ügyvédhez! A kollégák 95 százaléka segítőkész, de baromságokra senkinek nincs ideje, hisztis éretleb gyerekremeg pláne nincs. Nőljél már fel!


Ó és ha jogaid vannak akkor érvényesítsd őket!

2019. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként ez tipikusan az az eset, amikor valaki, hülye is, csóró is, vesztes is, de a pofája nagy, jogai azok vannak, de két rohadt szalmaszálat képtelen keresztbe tenni az életben.


És igen, pszichiáterhez kellene menni, mert komoly problémák vannak.

2019. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Tanuló vagyok, nem vagyok buta, nálad legalábbis.


Meg a hajléktalan is lehet beteg és a kitűnő tanuló is majdnem meghallhatitt a nem törődöm háziorvosa miatt... Utóbbi lennék én.


Illetve az megint egy orvosi erény (lenne), hogy nem tesz különbséget a gazdag és szégyen, szép, csúnya stb. között. De ezt neked hiába papolom..

2019. nov. 10. 23:30
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A törés - még nem friss törés is - látszódik röntgenen.

Menj el fül-orr-gégészetre, ott mondd el a panaszod, elküldenek röntgenre, és majd kezelnek, ha nehezen kapsz levegőt.


Amúgy máskor látleletet kell vetetni sérülés után, akkor lesz bizonyítékod, de a látleletért fizetni kell.

2019. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud (okmányirodán tudod intézni), akkor az [link] oldalon meg tudod nézni a TAJ számod kell hozzá.
2019. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi. De nem tartalmazza a háziorvosi kartont, csak a kiváltott gyógyszeteket, meg mikor milyen orvosnál voltál...
2019. nov. 13. 09:24
 18/23 anonim ***** válasza:

Tartalmazza az összes dokumentumot az eeszt oldala, jót linkelt a válaszoló. Benne vannak a leletek, receptek, beutalo és még azt is ki lehet keresni, hogy melyik orvosi ellátásod mennyibe került.

Ha mégsem találod, kérd át magad másik háziorvoshoz, ha a mostanival nem vagy megelégedve.

2019. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem, nincsenek benne. Csak azokat miután ez a rendszer kezdődött (2018, a régieket, amik engem érdekelnek, nem). Most voltam sürgősségin, azt berakták...


Pont ezért nem is járok orvoshoz, segíteninnem fog, csak beszól, kicsinál, én meg nem vagyok mazochista. A betegség meg elmúlik, vagy ha súlyosabb, akkor se venne komolyan. Ilyen az én háziorvosom, meg előtte a gyerekorvos rám kente, hogy nem akarol suliba menni, drogozom, anorexiás vagyok... Kell ez neked? Őszintén? Veszel NeoCitránt aztán elmúlik a lázad, náthád, nem aláznak is meg miattta.

2019. nov. 13. 10:21
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
Akkor a vakbélgyuszidat is magadnak műtsd majd meg köszi
2019. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!