Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek elképzelése, hogy...

Valakinek elképzelése, hogy hogyan szerezhetném meg az egészégügyi kartonom tartalmát?

Figyelt kérdés
Az nem játszik, hogy bemegyek, hogy mutassa meg, meg nem is engedné. 18 elmúltam, elvileg jogod van hozzá.

2019. nov. 10. 17:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

neten meg lehet nézni bárkinek...

[link]

többet nem válaszolok hogy hogyan stb, ha ezt nem birod megoldani nemérdekelsz

2019. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
De csak a 2018 utáni adatok vannak benne, nem érdekelsz...
2019. nov. 13. 13:16
 23/23 anonim ***** válasza:
Nálunk, Romániában az orvisi jartonnak fisa a neve. Én is szivesen belenéznék a fisámba ami Zilahon meg Krasznán volt hogy tzdjam milyen vetegségeim voltak. De nem tudom megtenni mert nem tudok románúl, magyarúl meg ha irnék a kórházaknak akkor nem értenék meg. Anyu 1,1 évesen rámtalált s 3 hónappal később hazahozott Nagyváradra hogy örökbefogadjon s nem tudja mi volt mig nem ismert. S anyunak csak tüdőgyulladást mondtak hogy volt nekem meg valami vesefertőzést hogy azér kerűltem krasznara Zilahrol a szüldőböl. Megnézném hogy voltam-e vajon himlős meg mumpszos Zilajon vagy kraszna mert sajnos hogy nem voltam vagy nem emlekszem meg anyu sem tud rola
2019. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!