Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt más is akinek gyerekké...

Van itt más is akinek gyerekként ki akarták operálni a manduláját, de nem hagyta, és felnőtt korára semmi baja nincs már vele?

Figyelt kérdés
Gyerekként évi 1-2x biztos begyulladt, aztán 20 évesen elkezdtem kutakodni a neten, és elkezdtem L típusú aszkorbin savat szedni. napi 6-8 ezer milligramm. 29 vagyok, azóta egyszer nem gyulladt be, de még csak beteg sem voltam. vírusos tüdőgyulladásban szenvedett a család minden tagja, de én még csak nem is tüsszögtem, igaz, a kontaktlencsém miatt néha tüsszögök ha piszkálja a szemem. Gyerekként már ki voltam írva műtétre, de elszöktem, az orvosba belerúgtam, ilyenek a végén kidobott, anyám nem állt velem szóba egy hétig, hónapokig büntiben voltam, de megérte :)
2017. márc. 11. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Van há! 16 éves koromig évi 2-4 hét szigorú fekvés. Akkoriban volt körzetisem kissé szelídebb, idős orvos volt. Azóta eccer se volt begyulladva, most 59 éves vagyok.
2017. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!