Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Akinek szemtekerezgése van az hogy látja a világot? Stressz, fáradtság, alkohol fogyasztás válthat ki pár percig tartó szemtekerezgést?

Kockás terítőre nézve rezegve és elmozdulva láttam a kockákat. Elnézve onnan elmúlt. A tv képe is vibrált aznap de csak ha oldalról láttam, remdesen nézve normális volt. Nagyon ijesztőek voltak ezek az 1 napon jelentkező tünetek. Nem akarok elkezdeni egy orvosi kivizsgálást ha nem muszáj. Akinek volt hasonló jó lenne ha tudna segíteni.

nov. 18. 18:05  Privát üzenet  

A válasz
alkohol is okozhat ilyesmit, úgy tudom.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 19. 14:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hová forduljak segítségért? Krónikus fáradtság több éve.76kg,183cm,23 éves Fiú, heti 3 napnál is több mozgás kb 40-45 perc,3-3,5 liter víz-et iszok naponta. Sok zöldséget eszek, meg gyümölcsöt.
Mi lehet az oka hogy három óránta erősen elálmosodom, és sokszor annyira, hogy napközben is aludnom kell?
Mitől lehet, hogy alkohol fogyasztás utáni nap remegést érzek a szívemnél?
A két dolognak lehet köze egymáshoz?
Több hetes frontin, citromfű tea fogyasztás okozhat ilyet?
Az én szervezetem miért reagál másnap kis mennyiségű alkoholra ugyan-úgy, mintha hányásig innám magam?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!