Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet Melanoma?

Ez lehet Melanoma?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy ott van ahova pont kívánom...a hátam közepén!

Az a nagyobb fekete aggaszt.

[link]



2019. nov. 22. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de azért mutasd meg egy bőrgyógyásznak a biztonság kedvéért.
2019. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kép alapján ezek közül egyik sem fekete. A legnagyobbra gondolsz? Innen szabályos formájúnak néz ki.
2019. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen a legnagyobb ami zavar, csak mert őrá speciel nem emlékszem. Pár éves strandos képeken (igaz messze készültek) nincs ott.
2019. nov. 22. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy melanoma nem így néz ki, ezek normális, szabályos anyajegyek. Az is normális, hogy időnként lesznek újak. De ettől még ajánlott pár évente elmenni anyajegyszűrésre.
2019. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
99%, hogy nem.
2019. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Örülök, hogy olyan szakértők is vannak, akik kép alapján megmondják, hogy ez nem az! Amikor az én anyajegyemet levette a sebész, akkor azt mondta, hogy sok ilyet csinált már, ne izguljak, ezzel nem lesz gond.. Mondtam neki, hogy szerintem meg igen..hááát melanoma volt, utána komolyabb műtét és a szokásos protokoll...
2019. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mit csináljunk azzal, hogy neked melanomád volt? Nyilván csak olyan tanácsokat tudunk adni, hogy képről hogy néz ki, vagy hogy nem tűnik szabálytalannak, ezen miért kell kiborulni? Kezdődő melanoma nem is kell, hogy rosszul nézzen ki, mégis meg lehet mondani, hogy 99%-ban jól néz ki, az 1% akkor is ott marad. Ha valaki aggódik, irány a bőrgyógyász. Ennyi erővel orvoshoz se menj, mert ha ő nem gondolja annak, akkor sebészhez se küld... Mondjuk nem mintha a sebész tisztje lenne megítélni, hogy melanoma-e, arra ott a bőrgyógyász.
2019. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te borultál ki, annyira, hogy lepontozod a válaszom! ( az a lehetőség azért lett beállítva, hogy aki frusztrált, az is elégedett lehessen:) ) Érdeklődöm, hogy neked volt melanomád vagy profi szakértő vagy? Elárulom, hogy a formája nekem is teljesen szabályos volt, tehát más miatt lett nekem furcsa. A sebész nem teljesen hülye hozzá; ha ő sem tudja ránézésre megállapítani, akkor az oldal szakértői sem tudják! Az eredetileg feltett kérdésre a válasz, hogy IGEN, lehet melanoma!
2019. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!