Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mire jó, h egy 16...

Szerintetek mire jó, h egy 16 éves lányra ráfogják, hogy anorexiás?

Figyelt kérdés

Egy az nem az, 20 után csak úgy ragadnak a kiló, genteki. 168 centiméter 50 kg, nem anorexia. Illetve az azt jelenti, hogy direkt kövérnek látja magát és ezért éhezteti magát. Sokkal nagyobb károkat tudnak okozni ezzel.


Az nem baj, hogy aki annyira mondta, gyerekorvos, apám, mindketten 2 illetve 3. folú elhízásban szenvedtek...


Megbélyegezni, meg kicsinálni valakit ez miatt, ez karrier.


2019. nov. 25. 14:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már rohadt unalmas vagy kérdező.
2019. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

?? Nem én írtam a többi kérdést, amit emlegettek 🤷🏼‍♀️


Olvass krimit!

2019. nov. 25. 18:29
 13/17 A kérdező kommentje:

Közben kaptam egy privátot, amire itt válaszolok, hátha valakinek segítség és még egy lány életét nem keserítik meg.


Szerintem ezzel teljesen tönkre lehet tenni egy életet, hogy ráfogni valakire, hogy anorexiás... Pont ezért kezdi el utálni saját magát. Máig, ha meglátok egy nálam vékonyobb lányt, az jut eszembe, hogy vannak nálam vékonyabbak is, miért engem bántottak. Meg gyakorlatilag lassan szégyelni kell, ha valaki vékony... Ez ugyanúgy káros, mintha valaki anorexiás lenne,ha valakit ilyennel bélyegeznek meg. De azt bírom, hogy ott is a kövérek elkezdtek szidni. Meg "aut kátni lehet, meg az rosszabb, hogy Palvin Barbi plus size-nak van kikiáltva". Kezdünk átesni a ló túloldalára szerintem, mert oké a beteg modellek kizárása tényleg jó, de a Victoria Secret modellek pont nem voltak azok... Pont az a jó, hogy nem vagyunk egyformák.


Mikor kett ennyire undorító ez a világ?? Mondjuk, ha normális szüleim lettek volna, akkor ez nem fajul idáig, hanem elküldték volna a búsba ezt a gyökeret. De nem hanem a mai naoig hallom, meg megszállottan, ordibálásig tömni akarnak... Meg őrjöngenek, ha nem kérek valamit... Ez mi?.


Ez teljes egészében az ők hibája. Meg kérdem én a túlsúly az jobb? Meg lehet öregkoromra én is az leszek.


Nonszensz. Meg ha valami, az arcim nem is, az alkom t{kéletes volt, mégis azzal csinlátak ki. Hiáb aettem minden nap mekis kaját, ettem-ittam a cukros dolgokat, egy dekát nem híztam. Sosem mértem a súlyomat és nem éheztettem magam, mégis engem bántottak...


Meg elvileg a te tested... Az meg, hogy valaki utál, felhasználja a pozicióját, jelen esetben azt, hogy az orvoshom, hogy tonkretegyen, mindennek a legalja. Hogy úgysem hagy békén, hogy már nem hozzá járok, felteszi az i-re a pontot. Ha normális szüleim lettek volna ez a nő nem praktizál többet, mert a többit meg sem említem. Megalázott és olyanokkal is meggyanúsított, hogy drogozom. Hogy lejárasson, a váró előtt kellett pucérre vetkőznöm, és mindenki előtt kiüvöltött, hogy "pszichiáterhez menjenek ám el, majd ő kezeli az anorexiáját, meg ír fel neki gyógyszert". Apám volt ebben a legnagyobb partner, folyton be is jött velem mindenhova. De ha a súlynál tartottunk, sosem bántottam miatta, de az orvos inkább apámat világosította volna fel, hogy az 50-60 kg túlsúly, amit cipel, nagyobb baj, minthogy a fejlődő tinilánya, aki mellesleg egészséges, vékony.


Annyira vicc... Nem szoktam ilyet írni, de a régi időkben nem értek rá ilyennel foglalkozni, meg ilyen szempontból nagyobb kárt tesznek, mint hasznot.

2019. nov. 26. 15:25
 14/17 anonim ***** válasza:
A váró előtt vetkőztetett le..jobbat találj ki. Vagy ha tényleg így emlékszel, pszichiátria, mert halu.
2019. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Ismételten rohadt unalmas vagy, és az orvosodnak tök igaza volt. Pszichiátriai eset vagy.
2019. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A helyesírásod sem egy karrirer. Én is voltam ennyi egy betegség miatt. Elég sovány voltam de azért még nem anorexiás vékonyságú. Egyebként nem tudom mit kinlódsz ezen. Örülj hogy nincsenek súlylroblémáid apukát meg majd leállítják az orvosok. Nem kell ebből ekkora hűhót csapni. Mondjuk azért tovabb már ne fogyj mert az az egészséged rovására mehet
2019. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valahogy bírd ki aztán 18 évesen elköltözhetsz.
2019. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!