Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, gyomorrákom...

Nagyon félek, gyomorrákom lehet? 20

Figyelt kérdés

kb 3hete elrontottam a hasam nagyon fájt hánytam és hasmenésem volt. Azóta nem igazán akar helyre állni, sokat böfögök, néha nem rendes a székletem (vékonyabb kicsit, kevesebb jön) néha meg csak ilyen nyálka jön. Megnyomtam a hasam a köldökömnél jobb oldalt és éreztem hogy valami kemény talán félkörív alakú odébb csuszik és mintha valami nyál venné körül, fura hangja van és érzem is ahogy "bugyog" amikor odébb megy. Semmilyen fájdalmam nincs, van hogy nem érzem hogy éhes vagyok de néha nagyon megkivánok valamit és akkor eszek pl. 3-4 szendvicset egymás után mindenfélével. Nincs hasmenésem se székrekedésem azóta nem hánytam. Volt 1 este amikor nagyon sok volt a savam egészen feljött a torkomig és nagyon mart.

Holnap mindenkepp megyek orvoshoz de nagyon félek, esetleg valakinek volt hasonlő vagy bármi?



2019. nov. 28. 20:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Akkor meg pszichológust keress, ő tud segíteni, te is tudod, hogy nem a hasadban van a baj, hanem a fejedben.
2019. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a vírusfertőzés után mikor jobban lettél elkezdtél cukros ételeket enni? Mert attól elszaporodnak ilyenkor a rossz bakteriumok meg gombák és így jár az ember. Cukormentes diéta! Savcsökkentő. Pl salvus víz. Vény nélkül kapható. Probiotikum vagy élőflóras joghurt minden nap legalább két hetig.
2019. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Igazábol ahogy jobban lettem nem figyeltem ra hogy mit egyek es mit ne, cukros udito, edessegek chipsek ilyenek
2019. nov. 28. 21:17
 14/31 anonim ***** válasza:
67%
Van olyan, amikor nem elég. Nagyon taccsra tudja tenni a beleket egy ilyen. Tehát a gyomorrák a felszálló vastagbeled ALATT van? Valahol a csípőcsontod és a szeméremdombod környékén? :D
2019. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Igazábol a tobbi tunetre gondoltam😄 ez csak valami mas ami megjobban megijeszt hogy barhol megnyomom nagyon durvan es hangosan kutyorog
2019. nov. 28. 22:29
 16/31 anonim ***** válasza:
83%

Levegős a rendszer, ennyi a probléma. De ne nyomogasd. :D

Amúgy ezek közül kb. egyik sem a gyomorrák tünete, mert azok ezek:

emésztési zavarok

gyomortáji égés (ha 3 hét alatt egyszer sok a savad az nem ez)

bizonytalan hasi fájdalom

hányinger

hányás

étkezés utáni felfújódás

hasmenés

székrekedés

étvágyvesztés

gyengeség

fáradékonyság

olykor vérzés, vérhányás, véres széklet

2019. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
hipochondernek ne irjal lehetseges tuneteket, mert kepes produkalni oket pszichoszomatikus alapon...
2019. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nekem csak a gyomorszájam szokott fájni de ritkán, éjszakánként néha előfordul egy kis hányinger de lefekszek és hamar elmúlik, nagy wc után meg sehol nincs vér párszor egy minimális a wc papíron igazából ennyi
2019. nov. 28. 23:14
 19/31 A kérdező kommentje:
Akkor tuti semmi bajom? :D annyi még hogy neha sotetebbet kakilok
2019. nov. 29. 13:28
 20/31 A kérdező kommentje:
Vastagbél rákom se lehet a leírtak alapján?
2019. nov. 29. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!