Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, gyomorrákom...

Nagyon félek, gyomorrákom lehet? 20

Figyelt kérdés

kb 3hete elrontottam a hasam nagyon fájt hánytam és hasmenésem volt. Azóta nem igazán akar helyre állni, sokat böfögök, néha nem rendes a székletem (vékonyabb kicsit, kevesebb jön) néha meg csak ilyen nyálka jön. Megnyomtam a hasam a köldökömnél jobb oldalt és éreztem hogy valami kemény talán félkörív alakú odébb csuszik és mintha valami nyál venné körül, fura hangja van és érzem is ahogy "bugyog" amikor odébb megy. Semmilyen fájdalmam nincs, van hogy nem érzem hogy éhes vagyok de néha nagyon megkivánok valamit és akkor eszek pl. 3-4 szendvicset egymás után mindenfélével. Nincs hasmenésem se székrekedésem azóta nem hánytam. Volt 1 este amikor nagyon sok volt a savam egészen feljött a torkomig és nagyon mart.

Holnap mindenkepp megyek orvoshoz de nagyon félek, esetleg valakinek volt hasonlő vagy bármi?



2019. nov. 28. 20:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Az se lehet.
2019. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ugye rosszul látom, hogy kiemelted? :D Mindenre válaszoltunk, mit akarsz még tudni?
2019. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire nyomtam, nem sikerült megofgni a telefont normálisan😄 De már voltam pszichológusnál is, orvos probiotikumokat ajanlott még.
2019. nov. 30. 20:17
 24/31 anonim ***** válasza:
Igen, a probiotikum jó ötlet.
2019. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Fél-egy oránként kell kimennem a wc- re de mindig csak kevés jön. Ez normális?

Úgy érzem rögtön magam alá csinálok aztán alig jön valami.

2019. dec. 2. 12:40
 26/31 anonim ***** válasza:

"Fél-egy oránként kell kimennem a wc- re de mindig csak kevés jön. Ez normális?"

Az nem normális, hogy itt kérdezősködsz róla, ahelyett, hogy orvoshoz fordulnál.

2019. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Meg lett fejtve, hogy semmi komoly bajom nincs és orvosnak is elmondtam ezeket a tüneteket, azt mondta bélhurut, vírus. Cukor és laktózmentes diéta pár napig probiotikummal.

Nem akarok egyből vissza rohanni egy ilyennel hogy doktor úr, egy nap 3-4x rám jön a székelési inger de alig fosok, azért kérdeztem itt.

2019. dec. 2. 18:16
 28/31 anonim ***** válasza:
Ha a dokihoz nem akarsz visszamenni, akkor minket se fárassz vele... Megmondta, hogy semmi komoly bajod nincs, csak bélhurut, vírus, majd elmúlik. Csak akkor kérdezősködj megint, ha úgy érzed, már el kellett volna múlnia, mégse múlt el - de akkor meg ne itt, hanem a dokinál.
2019. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#27


Gluténre nem vagy érzékeny?

2019. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
lehet. anya is erzekeny "mindenre"
2019. dec. 6. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!