Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Lehetséges, hogy hipochonder vagyok?

Ha valaki elkezd valami betegségről beszélni, általában érzem a tüneteket egy idővel, és sokszor keresek rájuk, hogy "vajon mi bajom van". Meg általában meg vagyok győződve róla, hogy van valami fertőzesem, csak aztán a tünetek elmulnak. Meg most bepánikoltam, mert találtam az agyneműtartomban rovarokat, amik lehet, hogy az egész ágyam ellepték és átmásztak rám és most szerintem tetves lettem. Elkezdtem viszketni. Nagyon rossz:(

Mondjuk általában nem ilyen durva, meg szabadidőmben nem a tüneteket keresem magamon, csak ha már észreveszek valamit, utána nézek, vagy pedig ha betegségről olvasok/hallok, akkor meg elkezdem a tüneteket érzékelni. Szerintetek ez már hipochondria?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hipochondria, betegség, félelem, tünet

ápr. 18. 19:13  Privát üzenet  

A válasz
Minek kérdezel meg valamit, amire te magad is tudod a választ?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 18. 19:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert annyira nem beteges. Csak néha esek túlzásba szerintem.

# 2/2Időpont ápr. 18. 19:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyomorráknak mennyi a kialakulási ideje?
Valaki gyógyult e már ki a hypochondriabol?
Hipochonder vagyok, túlreagálom? Lehet a stressztől?
Nagyon izgulok és hipochonder vagyok. Már agydaganatot, magas vérnyomást és mindent beképzeltem. Többi lent van. Hererák?
Ez cukorbetegség?
Próbálom magam meggyőzni. Szerintetek is pánik/pszichés oka lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!