Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha 3 neurologus mondja azt,...

Ha 3 neurologus mondja azt, hogy nincs agydaganatom, de megis folyamarosan erzem a tuneteket, akkor elkepzelheto hogy megis nekem van igazam, vagy tenyleg hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 13:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

:(


Pedig agydagamatom van csak nem latjak

2019. nov. 30. 14:50
 12/26 A kérdező kommentje:

Tunetek:

Fejfajas, ami erolodesre neha erosodik

Enyhe izomremeges

Memoriazavar

Kez es labfajas

Meleg lab erzes

Zavartsag, faradsag.

Neurologus szerint nyaki gerinc problema a rossz tetstartas miatt

De mivan ha agydaganat?

2019. nov. 30. 14:56
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
OK, akkor gerincgyógyásznál voltál? Ha nem, miért nem? Miért ragaszkodsz a saját elméletedhez és miért nem hagyod, hogy meggyógyítsanak? Lehet, hogy akár gyógytorna segítene.
2019. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

2 het mulvara van remutaologiara idopontom.


Neurologus is gyogytornat javasolt

2019. nov. 30. 15:19
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Neked fejben vannak nagy gondok.

Elmèsz az orvoshoz úgy hogy diagnosztizáltad magad majd elmondjàk, hogy nem az ès nire hazamèsz azzal jössz, hogy kialakulhatotf azóta.


Jesszusom olvasd vissza magad. Valszeg semmi bajod csak a tüneteket is azèrt èszleled mert saját magadnak bebeszèled.


Keress fel sűrgősen egy pszichiátert.

2019. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Ugye fajt tavasszal a fejem elmentem dokihoz, ct mr de semmi. Nyarra elmult es most szeptemberben jott vissza.

Tehat kialakulhatott azots egy daganat...

2019. nov. 30. 16:09
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy a tüneteket beképzelnéd. De azt igen, hogy agydaganatod van. Annyira ragaszkodsz a saját elképzelésedhez, hogy azzal akadályozod a gyógyulásodat - no, ezért kellene pszichiáter. Fogd fel, hogy számos betegség okozhat hasonló tüneteket és keresgélj arra, ami valószínűbb.
2019. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom en mar.

Nem tudom elhinni h nincs agydaganatom

2019. nov. 30. 17:43
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen beteg vagy.
2019. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Egy agydaganat nem fog fél év alatt kialakulni, főleg nem ilyen erős tünetekkel..
2019. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!