Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS varnek tanacsot vélemenyt,...

SOS varnek tanacsot vélemenyt, mert egyre idegesebb vagyok. Garatmandula mutet utan 2 honappal meg normalisak a panaszok?

Figyelt kérdés
Azota nincs rendben a 30eves fiam. Kezdodott ott hogy 2szer beverzett, de az orvosa szerint akar tobbszor is elofordulhat. Szerintem, nem! Ezzel 2szer vissza is kerult a korhazba, mivel mutet utan 2nappal mar hazemgedtek.Sz@r a torka, gombocerzes, savanyu iz, kicsit gyulladasban a nyelocao garat. Az orvos azt mondta reflux. Aztan hogy mefereszkedett a szájpad. A gyerek is kivan es en is.Hogy a mutetnel izmokat vagnak. Elofordulhat. Total kivagyunk, mar nem.i merem kerdezni.a gyereket. Sose eg a gyomra. Kinjaban gasztroenteorologiara megy. Egeazseges fiam volt csak ki kellett vwnni a mandulajat. Azota orvoshoz jar. Mi az h megereszkedik a szajpad? Mi ez a baromsag? Nem is szabad izmot vagni mandulamutetnel. Ha lenne itt orvos, aki hozzaszolna..
2019. dec. 6. 19:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ha tudnatok nagyin jo fulorrgegeszt? Teljesen panikba vagyok, hogy mit csinaltak a fiammal. Ez nem lehet normalis. Nekem is kivettek gykorbam. 2 het utan elfelejtettuk a muteter. Neki tobb mint 2 honapja volt
2019. dec. 6. 19:48
 2/3 A kérdező kommentje:
ilyen se volt még. sosre hamar jott válasz. most semmi. pedig jo lett volna
2019. dec. 7. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Keressetek fel egy másik fül-orr gégészt. Felnőttként műtöttek, bevérzés nem volt, ugyanakkor az eredeti problémám a fájdalom, gyulladás előjött egy idő után. Ételallergia okozta. Megúszhattam volna a műtétet, ha korábban kiderül. Szóval a gasztrodoki is egy jó irány lehet. Remélem jó szakemberhez kerül és kivizsgálják rendesen.
2019. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!