Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több ismerősömnek, rokonomnak...

Több ismerősömnek, rokonomnak is van pajzsmirigy alulműködése és vékonyak. Hogy lehet ez? Nem azt szokták mondani hogy akinek pajzsmirigy alulműködése van, inkább hízásra hajlamos?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 18:15
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
#20. Total félreértetted, ha meg szeretnéd érteni, érdemes lenne elolvasni a szövegeket újra. Egyáltalán nem olyasmiről volt szó, ahogyan te átfogalmaztad.
2019. dec. 9. 18:06
 22/46 anonim ***** válasza:
27%

"Nekünk nem ez a tapasztalatunk"

"De rengeteg ilyen volt a családban, mármint olyan, hogy az orvos nagyon elnézett valamit."

Most azt írom, hogy te kifogtad vagy a családod kifogta, teljesen mindegy. Ezekből egyértelműen az jön le, hogy az orvosok nagy része szerinted inkompetens, és szükség van a jó orvosokra, mert így is kevesen vannak. Én pedig nem tagadom, hogy van szakmájához nem értő orvos, de állítom, hogy belőlük van kevesebb. És itt bukik el a szemléletváltás is, mert szemléletet csak tömegek között lehet váltani, annál az 1-2 embernél úgyse lehetséges.

2019. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Sok dolog elkerülte a figyelmedet.


Ezt én írtam a 14. hozzászólásban:

"Tehát nyilván nem minden doki ilyen, de mi őt fogtuk ki. Azután nem ment oda többször párom."


Aztán pedig a családtagjaimmal történt néhány esetet soroltam fel.


Amit nem értesz, az az, hogy létezik az általánosítás fogalma és folyton a számba akarsz adni olyan általánosításokat, amelyeket én aztán nem mondtam.


Konkrét példákat mutattam be és ez csak néhány a sok közül, ami történt.


Írhatnék még sok megtörtént esetet, amelyek tanúbizonyságai lennének némely orvos komoly visszaéléseinek.


A konkrét példákat ne keverd össze az általánosítással. Nincs értelme.



Láthatóan te nagyon kedveled az általánosítást és ezért ezt ki akarod vetíteni másokra.

2019. dec. 9. 19:36
 24/46 anonim ***** válasza:

Miért te hány centi és kiló vagy?


Illetve, ha azt mondod a párod 175 cm és 59 kg, azt te már nagyon soványnak tartod?

2019. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Amúgy nem az a lényeg, hogy hány kg a testsúly, hanem az, hogy hájból vagy izomból van-e.

Nem szoktam mérni a testsúlyt, de kb ilyesmi lehet: 165, 56.


Igen, én azt gondolom, hogy párom már túl vékony.

Nekem is volt egy hosszú olyan időszakom, amikor nagyon vékony volt a testem és mindenáron hízni akartam.

Azóta rájöttem, hogy nem ez a lényeg, hanem az egészség.

2019. dec. 9. 21:40
 26/46 A kérdező kommentje:
#29, szerinted nem vékony párom azon adatok alapján?
2019. dec. 9. 21:41
 27/46 A kérdező kommentje:
Itt aztán volt egy pár törlés.
2019. dec. 10. 03:56
 28/46 A kérdező kommentje:
24, az előbb megmértem a testsúlyt, ha már így kérdezted, ne írjak pontatlan adatot. A helyes: 53kg.
2019. dec. 10. 09:49
 29/46 A kérdező kommentje:

... és 167cm. (166,7cm). Még jó, hogy megkérdezted! :) :D


Aki ezelőtt mérte a magasságomat, ő kevesebbet mért. Csodálkoztam is, de azt hittem, összementem... Tudtam, hogy nagymamám is mennyire összement az idők folyamán, de akkor szerencsére ilyen nem történt ez esetben, csak egy rossz mérési eredmény volt az ezt megelőző.

2019. dec. 10. 10:02
 30/46 anonim ***** válasza:
4 órakor enni keltél fel?
2019. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!