Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több ismerősömnek, rokonomnak...

Több ismerősömnek, rokonomnak is van pajzsmirigy alulműködése és vékonyak. Hogy lehet ez? Nem azt szokták mondani hogy akinek pajzsmirigy alulműködése van, inkább hízásra hajlamos?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 18:15
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Nyaki UH-n volt? Azt mindenképpen érdemes lenne megcsináltatni és egy anti TPO is fontos lenne. Az UH-ra a háziorvos is adhat beutalót,de az anti TPO-ra csak szakorvos,vagy ha a háziorvos,akkor fizetős vizsgálat. Mert azért nagyon nem mindegy,hogy mitől van a TSH eltérés.
2019. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Értem. Most csak érdeklődtem a részletekről. Azt ő (párom) fogja eldönteni, hogy mit szeretne a továbbiakban.
2019. dec. 10. 21:18
 43/46 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik pajzsmirigy nem működik, híztam is kb 8 kg-ot, de 57kg ról 65kg nemigen látszik meg, és magas is vagyok. Ennél feljebb meg nem megy a mérleg már fél éve.
2020. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Köszi és gyógyulást kívánok!
2020. jan. 25. 13:08
 45/46 anonim válasza:
Nekem is alulmüködésem van és még is sovány vagyok, más probléma is állhat a háttérbe, például felszívódási zavar, vérszegénység ami miatt nem tud hízni az illető.
2020. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Igen, lehet az is!

Szedsz valamit és ha igen, mit? ...ha szabad kérdezni.

2020. máj. 3. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!