Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap óta ürítés után véres...

Tegnap óta ürítés után véres a székletem, illetve a végbelemnél is kevés, élénkpiros vért fedeztem fel. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Nem fáj az ülés, és nem is szokott vérezni vagy fájni, csak vécé használata közben. Néztem a neten, de egyből bélrákot meg aranyeret kezdett kidobálni... Szerintetek mi lehet a gond? 19/f

2019. dec. 8. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy belső aranyér lesz az.
2019. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És pontosabban? Mostanában híztam egy kicsit. 176cm és 73 kg vagyok. Talán kevés vizet ittam, én erre tippelek. Hozzáértő válaszát várom, aki tudja mi okozza ezt, és mit kell tennem ellene
2019. dec. 8. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted tudjuk pontosan diagnosztizálni a segged a neten keresztül?
2019. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyu, sok minden lehet. Hétfőn menj el a körzetihez és kérj beutalót a gasztroenterológiára. Nem szoktál puffadni vagy nem gyulladnak alapból a beleid?
2019. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Élénkpiros vér még nem emésztett, tehát a béltraktus utolsó szakaszából származik. Ha egyéb tünet nincs, akkor nagy valószínűséggel a végbél nyálkahártyájának sérülése okozza (okozta), aminek leginkább a túlzottan besűrűsödött béltartalom az oka, ami feszítéssel okoz bélsérülést. Reparon kenőcs javallt, egyébiránt meg a puha széklet biztosítása.
2019. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Soha nem volt baj a beleimmel, a vér amit találok is mindig elenyésző. Több folyadékot iszom, többet mozgok. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2019. dec. 8. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!