Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomó a mellben? Nagyon...

Csomó a mellben? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Zuhanyzás közben egy csomóra lettem figyelmes a mellem aljában és most nagyon ki vagyok bukva rettenetesen félek! A csomó nem fáj különösebben, kb egy nagyobb babszem méretű, kerek alakú csomó amit tudok "csúsztatni" a bőr alatt. Viszonylag kemény jól körülhatárolt.


Nem mostanában fog megjönni,nem tudom mióta lehet itt lehet eddig átsiklottam felette mert nem nyomtam meg a mellem de most nagyon félek! 21 évesen lehet rosszindulatú? Persze doki lesz de minden bajom van..



2020. jan. 4. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, 16 évesen vettem észre. Ugyanígy, mozgatható, borsó nagyságú. Voltam vele dokinál, nem tudták megmondani, pontosan mi, de nem rosszindulatú, mivel mozgatható, valószínűleg ciszta lehet, az baj lenne, ha letapadna, vagy nőne, viszont folyamatos kontrollra van szükség, nekem pl 2-3 évente kell mennem, ha nem nő. Szerencsére azóta is ugyanakkora, 32 vagyok. De mindenképpen nézesd meg, nővéremnek 17 évesen mindkét mellből el kellett távolítani daganatot, szerencsére időben elcsípték. Neki pl le volt tapadva és fájlalta is mindig menstruáció idején.
2020. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz es ne varj csodara
2020. jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenképp megyek már a héten!

Nagyon be vagyok parázva az az egy nyugtat addig hogy mozgatható. Ha növekedne az mindenképp rosszindulatúra utal?

2020. jan. 6. 00:17
 4/5 anonim ***** válasza:
az ultrahang es a mamograf valaszt ad neked.es ne paraz,idoben vagy
2020. jan. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz be annyira, nekem szilva nagyságú cisztám van, amit már le is szívtak, de visszanőtt pár hónapon belül. Évente érdemes eljárni mell ultrahangra, akkor nem lesz baj.
2020. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!