Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhatnak a tüneteim?

Mire utalhatnak a tüneteim?

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményekre volnék kiváncsi ,s persze megyek orvoshoz.

20/L

Mostanában elég nehezen veszem a levegőt,s sokszor van hogy elkezd szúrni a mellkasom ,s akkor egyáltalán nem birok levegőhöz jutni ettől a szúró fájdalomtól. A szivem környékén ,és a bal lapockám körül görcsölni szokott , nem is tudom hogy irjam le ezt az érzést, talán olyan,mint amikor elzsibad a lábad ,s érzes hogy muszáj megmozgatnod.

A gerincem szokott még fájni , főleg az ágyéki részeknél ,a derekamnál,ezt is egy görcsös, merev fájdalomnak írnám le.

Észrevettem ,hogy romlott a látásom, és sokszor homályosan látok ,ami pár pérc múlva elszokott múlni.

Az utóbbi 3-4 hónapba 10Kg fogytam ,úgy hogy egyáltalán nem fogyózok, szinte minden második nap gyors kaját eszem ,s minden nap kólát iszom.

A fejem minden héten legalább kétszer fáj , borzasztó módon ,sokszor hányingerem is van és el is megy a látásom. Valamint a fejem tetejétől egy picit lejjebb megjelent egy duzzanat ,olyan mint egy kis csomó , ha hozzá érek fáj ,s ma reggel észrevettem ,hogy a fülem mögött is kialakult egy ilyen csomószerűség.

Volt már valakinek hasonló? Mire számítsak a dokitól?



2020. jan. 17. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az asztmától kezdve az autoimmunon át a leukémiág konkrétan bármire az égegyadta világon. Fizikális vizsgálat, rendes anamnézis, labor stb nélkül mi is meg vagyunk lőve.
2020. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!