Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet mindig lágy a...

Mitől lehet mindig lágy a székletem? 30 éves vagyok, de szerintem az elmúlt 5 évbe nem volt normális kemény székletem, általában lepény, vagy ilyen kolbász alakú, de puha kinézetű. Bocsi a bizarr kérdés miatt

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 10:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kiderült mitől? Én voltam már minden vizsgálaton, eddig nem derült ki
2020. júl. 5. 01:27
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Dokim meghallgatott, nem úgy tűnt hogy bármi komolyra gondolna. Azt mondta intolerancia tesztet lehetne csinálni, szóval gasztróra küldött. Abban az a muri, hogy a vírus helyzet miatt nálunk még nem fogadnak, szóval tuti magánba megyek holnap telefonálok nekik szerintem.

2020. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De mondjuk nálad a tejallergia tuti ludas szerintem. Nem lehet hogy nem kerülöd eléggé?
2020. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia ismét én vagyok, meglett azóta az eredménye az intolerancia tesztemnek: tejfehérje pozitív. És nálam is becsúszik néha a rosszullét diéta alatt is. Most pl szombaton véletlen olyanból ettem amiben vaj volt és hétfőre már meg is hajtott, de még ma sem az igazi.. Érzékenységnél ugye az a gáz, hogy napokkal később jön ki a dolog. De remélem helyreállok :D te jobban vagy?
2020. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szia. Milyen teszten voltál végül? Magánba? Gaaztros adhat beutalot intolerancia vizsgálatra? Én jobban vagyok, teljes diéta óta. Bár ha mégis hibazok egyből látszik...
2020. aug. 13. 08:08
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudom tudom nálam is így van. Mármint pl. szombaton véletlenül ettem olyan sós sütiből, ami vajjal készült. Másnapra már ment a hasam és napokig szar volt még, gondolom nálad is hasonlóan működik. Meg nekem azt mondták bélflóra tönkremehetett tőle kicsit, regenerálni kell, szerintem én visszaviszem a leletem dokimnak, mert lehet kell antibiotikum+probiotikum kúra, ha lett emiatt bennem baci /: legalábbis laktózos barátnőmnek is lett tőle felülfertőződése. Egyébként én magánba mentem, gondolhatod itt csak most fog kinyitni gaszró a vírus miatt, plusz mire időpontot kaptam volna ááh.. Synlabba mentem el 46-os panelre. De azért akarom, hogy lássa háziorvosom is.
2020. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!