Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kétségbe vagyok esve, mi...

Kétségbe vagyok esve, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben pánikbetegség alakult ki nálam, szorított a mellkasom, légzési nehézségeim voltak. Csináltak egy EKG-t, ezzel mindent rendben találtak. Sok volt a stressz, minden összejött, de járok pszichológushoz, néha bekapok egy nyugtatót, ha úgy érzem. Most január közepe felé kezdődött, hogy úgy érzem, semmihez nincs energiám, azt is meggondolom, hogy felálljak-e. Nyugalmi helyzetben olyan 80-90 a pulzusom, de ha már felkelek és mondjuk kimegyek a konyhába, felmegy 120 körülire is. Csináltak magán helyen EKG-t, mondták, magas a nyugalmi pulzus, de semmi több. Labor (novemberi) , nyaki UH, pajzsmirigy UH tökéletes. A háziorvos elzavart, hogy biztos fáradt vagyok, mondjak fel, mert nagyon stresszes a munkahelyem. De például ma is aludtam egész este, reggeli kikeltem az ágyból és 120 volt a pulzusom. Ilyenkor rosszul vagyok, gyenge vagyok, lihegek. 26 éves nő vagyok.

Mi lehet a bajom? Nagyon félek, nem foglalkoznak velem. Most tp-en vagyok pár napja, de nem lett jobb, gondolkozok, hogy visszamegyek az orvoshoz, de biztos el fog zavarni. Nem hiszem, hogy azért 120 a pulzusom, mert nincs semmilyen bajom. Ha lefekszek, vagy leülök, normalizálódik. Segítsetek. Magas vérnyomás van a családban, de a vérnyomásom nem magas, inkább alacsony, 90-100 körül. Vannak napok, mikor jobban érzem magam.



2020. febr. 4. 10:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. febr. 4. 18:01
 12/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ugyanez a problémám nekem is, már végig jártam az összes vizsgálatot, van, amit kétszer is, ha esetleg jutottál valamire kérlek, vedd fel velem a kapcsolatot, nagyon hálás lennék.

Köszönöm

2020. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!