Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megnőtt az anyajegyem és...

Megnőtt az anyajegyem és sötétebb lett, lehet, hogy baj van vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hasamon a köldök mellett már kb. születésem óta van egy anyajegy. Az utóbbi egy hónapban viszont nagyobb és sötétebb lett. Eddig nem volt kitüremkedő, most viszont egy kicsit kiáll. Az alakja szerintem szabályosnak számít, egy ellipszis. Képet este felé tudok majd küldeni.


Kicsit aggódok miatta, szerintetek gond van? Csak 19 éves vagyok.



2020. febr. 13. 14:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
54%
10, de feljebb. Nem az volt hogy nem is nyúlhat hozzá? Ha 1% hozzányúl, akkor már nem igaz az állítás, hogy a sebész nem szedi le. Mert van aki igen.
2020. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
46%
Valóban NEM szedhet le sebész szakorvos (jelen esetben bőrgyógyász) javaslata nélkül saját vélemény alapján bőrelváltozást! Bőrgyógyász beutaló, javaslat kell! Az állami szektorban mindenképpen!!!
2020. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
17%
De most komolyan ezen képes vagy veszekedni? Kicsit beteges! Nyomkodd a lefelé jelet, mert továbbra sem fáj nekem, hogy egy egyszerű sebész leszedte az anyajegyem! Ugye ez nagyon fáj neked? Igazán sajnálom továbbra is, hogy megdőlt a komolyan megalapozott tézised :) Gondolom neked nem volt még melanomád, hogy aggódnod kellett volna miatta!
2020. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
45%

Mindig lehet találni orvosi kiskapukat és szabálytalanul dolgozókat, de szerencsére nem ez az általános. Nem véletlenül kell hozzá bőrgyógyász beutalója. Amúgy remélem feltűnik, hogy nem csak én írtam ezt, és ráadásul te ugyanúgy vitatkozol (a veszekedés más).

Amúgy mi az összefüggés aközött, hogy leszedi-e csak úgy a sebész, hogy melanoma volt-e vagy sem? Képzeld, nekem is nem egy olyat szedtek le, ami gyanús volt. Közeli hozzátartozómról melanomát. És képzeld, bőrgyógyász beutalójával. Hopp, most mi lesz.

Nem normális, hogy beutaló nélkül szed le anyajegyet a sebész. Teljesen hülyének nézed a rendszert.

2020. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
45%
Ráadásul látszik, hogy lövésed sincs arról, amit irkálsz. Rólad nem anyajegyet szedtek le.
2020. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Rólam nem anyajegyet szedtek le? Mesélj még, szerinted mit szedtek le!

Én állítottam olyat, hogy valami összefüggés lenne a között, hogy sebész leszedte beutaló nélkül és melanoma volt? Te melyik csatornát nézed? Egyszerűen te közölted, hogy bőrgyógyász beutalója nélkül sebész nem szedi le az anyajegyet! Ezt megcáfoltam a saját példámmal és annyira kikeltél magadból, hogy már azt is vizionáltad, hogy nem tudom miről beszélek, mert nem is anyajegy volt :) Nézesd meg magad bőrgyógyásszal, hátha a neurológiára is beutal!

2020. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
54%
Lemaradtam valamiről? Állította valaki, hogy beutalóval nem szednek le anyajegyet?
2020. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
.... mint a borravaló. Értő olvasás ajánlatos lenne, nem csak a bele vauzás...
2020. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
54%
18: akkor mondom másképp hogy te is megértsd. Te az ellenkezőjét állítod, hogy beutaló nélkül nem szed le. Más azt állította, hogy neki leszedték beutaló nélkül, így ez nem igaz. Erre jön egy harmadik, hogy neki leszedték beutalóval, mintha valaki aztállította volna hogy ez nem lehetséges. Ennek a hiányát próbáltam így jelezni. De ez látom nem zavar.
2020. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
54%

Úgyhogy az értő olvasás nálad hiányzik. Vagy a logika, két ellentétes dolgot még tudsz értelmezni, de ha van 3. Tényező, akkor kezdesz személyeskedni, mert ennyire futotta, és kezded rosszul érezni magad.

Bár most gondolom teljesen összezavartalak, úgyhogy pattogj még kicsit. :)

Esetleg keverd bele a hozzátartozóimat stb.

2020. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!