Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megnőtt az anyajegyem és...

Megnőtt az anyajegyem és sötétebb lett, lehet, hogy baj van vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hasamon a köldök mellett már kb. születésem óta van egy anyajegy. Az utóbbi egy hónapban viszont nagyobb és sötétebb lett. Eddig nem volt kitüremkedő, most viszont egy kicsit kiáll. Az alakja szerintem szabályosnak számít, egy ellipszis. Képet este felé tudok majd küldeni.


Kicsit aggódok miatta, szerintetek gond van? Csak 19 éves vagyok.



2020. febr. 13. 14:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Miből derül ki (feltételezhető) valakiről (most rólam) egy anonim oldalon a neme?

Amúgy most már megvan az eredménye, úgyhogy bátran mondhatja, hogy melanomát szedtek le róla.

2020. febr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
54%
Tudod van olyan az írásokban hogy stílus. Amit természetesen meg lehet változtatni, ha trollkodni akar az ember. De nálad nem feltételeztem hogy idejössz kiadni nőnek magad, ezért olyan stílusban kezdesz írni. Meg mi értelme. Ez alapján szokott kiderülni pl. amikor egy ügyetlenebb troll feltesz nőként kérdést, és pillanatok alatt levágja mindenki hogy nem az.
2020. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
17%
Szövegértés és értelmezés?? - Leszedtek egy anyajegyet, a műtét közben az orvos is, a műtősnő is azt mondta, hogy nem lesz vele semmi baj! Én azt mondtam, hogy szerintem gond van vele! Az, hogy később kiderült róla, hogy melanoma, még nem változtat a tényen, hogy anyajegyet vettek le... Ugye ezt tudod követni furcsa logikával is? Épeszű embernek eszébe sem jut olyat következtetni, hogy a patológián változott melanomává! Neked, hogy jött ki ez mégis?
2020. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
:) Attól még, hogy nem érted, melanomát szedtek le, de ne foglalkozz vele, semmi baj. A mondatodnak volt az az értelme, hogy a patológián változott azzá, de tényleg, nem baj, ha nem érted, nem tehetsz róla. :D
2020. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Csak egy beteges logika értelmezi így a mondatomat! Leírom a menetét, mert látom, hogy már az elején gyors neked és lemaradsz; tehát levesznek egy anyajegyet és elküldik a patológiára... ott igen alapos vizsgálattal megállapítják, hogy rosszindulatú-e (mint a te szándékos kötekedésed) vagy sem. Ez pont olyan, mint vérvétel után a laborban vizsgálják meg a mintát (vérmintát), ami eredmény onnan visszajön, az nem azt jelenti, hogy vérvételkor még minden rendben volt és a vizsgálat során elrontották az értékeket! Na így már egy női logikát is megfogott a lényeg? Szólj, ha nem, mert akkor elmagyarázom részletesebben vagy valaki segítségét kérem itt, hátha....
2020. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
26%
#35# Te aztán nyugodtan viseled,ha valaki gyenge fejben :-) Ha levágja a körmét,azt megvizsgálják és megállapítják, hogy körömgomba,akkor az ő fejében az lesz,hogy ő nem a körmét vágta le,hanem a körömgombáját! <<<<Patológiás eset<<<<<
2020. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Szerinted nem tudom, hogy hogy megy a beküldött minta vizsgálata? Jaj, ez cuki. Nyilván azt csak viccnek szántam, hogy a patológiára lett belőle melanoma, de látom, nem esik le. :D

A körömgombás "hasonlat"... Hát, ezen dolgozz még, nagyon gyenge volt és értelmetlen.

Amúgy a 30-as válaszban is ez áll:

"De kötekedhetünk. Mikor melanoma a melanoma? Onnantól, ha megvan az eredmény. Addig nem lehet melanomának nevezni."

Neked megvan az eredményed. :)) Szóval az a leszedett "anyajegy", már tudod, hogy nem anyajegy, hanem melanoma. Na, asszem itt abba is hagyom ezt a parttalan vitát, rossz hatással vannak rám az értetlen emberek.

2020. febr. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Bár ez még mindig mókás: melanoma lett a szövettan eredménye, de anyajegyet szedtek le. 100.000 forintos kvízkérdés: akkor, amikor leszedték, akkor hogy a jó életben nem volt még melanoma? 😂 Ahh, ez parádés. Nagyon jó, hogy a dilettáns sebészed (igen, aki bőrgyógyász ajánlása nélkül szed le anyajegyet, az bizony az) mellett is tudsz még mókás perceket okozni. :D Írj még, légyszi!!
2020. febr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Elvagy te egyedül is a saját igazságodban, nem zavarlak meg.

Tényleg a körömgomba.... Ha levágják valakinek a lábát és kiderül, hogy csontrák, akkor ha kérdezik tőle, hogy miért vágták le a lábad? Az a helyes válasz, hogy nem a lábamat vágták le, hanem a csontrákomat. (tudom a hasonlat sántít, mint a féllábú, de talán szemlélteti, hogy milyen magyarázatot akarsz ránk erőltetni!) Bár talán még így sem fogod meg a lényeget!

Érdekfeszítő veled a semmiről beszélgetni és azt jól megmagyarázni mindkét oldalról... Már értem a szőkenős viccek alapjait!

2020. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem vagyok szőke.

Basszus, hogy születhetett meg egy ilyen cikk??? Ráadásul egy bőrgyógyászat oldalán? Mi az, hogy melanoma eltávolítás, ha mindenkiről anyajegyet szednek le???

Milyen amatőr oldal, pfff... 😂 ...

[link]

2020. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!