Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megnőtt az anyajegyem és...

Megnőtt az anyajegyem és sötétebb lett, lehet, hogy baj van vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hasamon a köldök mellett már kb. születésem óta van egy anyajegy. Az utóbbi egy hónapban viszont nagyobb és sötétebb lett. Eddig nem volt kitüremkedő, most viszont egy kicsit kiáll. Az alakja szerintem szabályosnak számít, egy ellipszis. Képet este felé tudok majd küldeni.


Kicsit aggódok miatta, szerintetek gond van? Csak 19 éves vagyok.



2020. febr. 13. 14:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Valóban, teljesen összezavartál. Leborulok az okosságod előtt, de azért nem ártana ismét átolvasni a kommenteket, s értelmezni, nem kiforgatni... S végül, érdemben hozzászólni!
2020. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Rólad életem melanomát szedtek le. Ami nem anyajegy. És ne zaklass privátban sem mostantól, köszi. :D
2020. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Én érdemben szóltam hozzá. Rávilágítottam hogy baromságon feszültök egymásnak, mert elbeszéltek egymás mellett. De mindenki magából indul ki, a rosszinulatot látod benne.
2020. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Itt senki nem sötét (rólad túlzottan nem tudok nyilatkozni). Tehát, nem kell semmire rávilágítanod, nem kell senki véleményét irányítanod! A sajátodat írd le, a témáról, ne mások szavaiba akaszkodj bele!
2020. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne mondd meg hogy mit csináljak. Ha valamelyik hozzászólásom nem tetszik, és szabályba ütközik jelentheted. De nem vagy abban a helyzetben hogy szabályozd, más mit írhat. Eressz le kicsit, nagyon be vagy feszülve.
2020. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

#22-nek! Ugye megengeded nekem továbbra is, hogy jobban tudjam, mint te, hogy egy anyajegyet szedtek le rólam és a patológiáról jött vissza az eredmény, hogy melanoma! Üsd be a keresőbe, ha nem tudod értelmezni!

olyan jó, hogy itt már mindenki összeveszett mindenkivel, azt se tudom ki-kicsoda :)


A kérdező, szegény már meg se mer szólalni, mert azt se tudja melyik válasz ment neki! Nyugtassuk már meg, hogy mindenki megpróbált saját tapasztalatot megosztani, csak valakiknek nem sikerült :)

2020. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
54%
26: szerintem hagyd, hadd menstruáljanak csendben. Ilyenkor nem kell szólni hozzájuk, csak esetleg biztonságos távból csokit dobálj nekik.
2020. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Attól még melanomát szedtek le. :D Te jó isten. Te nem tudod értelmezni... Aszerint, amit te írsz, rólad leszedték az anyajegyet és a patológiára változott melanomává. :D Szövegértés 1-es, nem baj. :D

61%-os, az sokat elárul a "gondolkozásodról", hogy elküldöd a válaszolókat menstruálni. Mintha bármi fogalmad lenne róla, hogy egyáltalán nők válaszolnak-e, vagy hogy menstruálnak-e... Előítéletek mindenhol.

2020. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként nem előítélet, sajnos tapasztalat. A legszemellenzősebb leg rosszindulatúbb válaszoknál mindig valami panelprolit képzeltem régen el a kocsis stílus miatt, és nagyot koppantam amikor benyögik, hogy nővel beszélsz öcsi....

Persze hazudhattak is, de minek?

2020. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
De kötekedhetünk. Mikor melanoma a melanoma? Onnantól, ha megvan az eredmény. Addig nem lehet melanomának nevezni.
2020. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!