Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős szívdobogás-érzés ellen...

Erős szívdobogás-érzés ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

16 vagyok, kb 2 éve jelentkezett először ez a szívdobogás-érzés.


Ez abból áll, hogy ahogy dobog a szívem hallom is a fülemben és érzem is minden egyes lüktetését a mellkasomban. 2 év alatt már annyira idegesítővé vált, hogy képtelen vagyok aludni tőle.


dia, sys és pulzus a határértékek között van, tehát azokal nincsen "gond". A szívverésem erőssége a zavaró!


2020. febr. 15. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál? Kardiológus vizsgált?
2020. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
HÁZIORVOS!!!! Olvasd el amiket eddig írtam és akkor összeáll a kép!
2020. febr. 16. 11:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van. Ha úgy érzed nem kaptál megfelelő ellátást, menj másikhoz.
2020. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó. Akkor menjél vissza és kérjél beutalót szakorvoshoz! Ha van panaszod és nem foglalkoznak vele,akkor akár szólj a szüleidnek,hogy menjenek el veled és ne hagyják annyiba. Itt hiába kérdezel bármit, amíg nincs meg az oka,addig senki nem fog tudni mondani neked semmi konkrétumot.
2020. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia. Fennt áll még a probléma?
2023. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!