Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igazolás kéne a mai napra,...

Igazolás kéne a mai napra, hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, nincs étvágyam tegnapnóta 2 szendvicset és pár kekszet bírtam enni, fáj is a hasam és tegnap hőemelkedés én volt ma meg 35,9 volt a testhőmérsékletem. Ma nem voltam orvosnál mert nem tudtam hogy rendel és ezért lekéstem, holnapra szerintem jobban leszek de úgy még nem érzem jónak ha elmegyek orvoshoz és ezért hiányzok két napot mert hülye voltam. Valahogy be lehetne telefonálni vagy valahogy késöbb kérni igazolást a mai napra?

2020. márc. 4. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
35,9? Borzasztó! És a hasikád is fájt? Telefonálni telefonon lehet, én biztos nem adnék igazolást!
2020. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én orvosom általában telefonon is elfogadja ,nekem is volt amikor ászt hittem délután rendel és kozben meg megváltozott a rendelési ideje.


Mondd el az igazat h nemtudtad mikorrendel és lekested ,de ez és ez a bajod.

Normális kedved hangnemben az igazat mond.


Ha ezt nem jatszod be nála havonta segíteni fog,a legtöbb orvos emberből van.

2020. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

35,9, mint hőemelkedés?

Nálam az lenne, de nekem 34,5-35 C közt van a normál testhőmérsékletem


Amúgy iskolába kapsz igazolást, táppénzes papírt nem

2020. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt elfelejtetted leírni, hogy és 3 témazárót írunk.
2020. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Neem nem írtunk semmilyen dogát és "hőemelkedésem volt tegnap és ma 35,9 a testhőmérsékletem" nem azt mondtam hogy az a hőemelkedés. Igen suliba kell mert nem dolgozom.

El is mondtam öszintén mi a bajom csak mivel az orvos sokszor lát a rendelőben így csak 1 napra ad igazolást ma így most 2 re adott pedig tényleg szinte 2 hetente üti fel a fejét hasfájás, nátha a fejem meg nagyon sokszor fáj de attól még tudok iskolába járni csak koncentrálni nem igen.

2020. márc. 5. 19:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg az is gond hogy mikor elkezdem neki mondani mi a bajom akkor kicsit elkezdek pánikolni hogy huhhde nem fogja elhinni vagy hogy most szólni fog hogy miért nem megyek iskolába vagy valami és folyton elnézek vagy megakad a hangom, sokat gondolkozom és így még biztosabb vagyok benne hogy nem hiszi el pedig igazat mondok,és még be se fejeztem már mondja hogy mára, akkor még gyöszösen el kell neki magyarázni hogy tegnap nemtudtam mikor rendel és rosszkor jöttem, ekkor már a hangom is más, olyan mintha sírni akarnék de csak a hangom látszik meg. Ahhh ez bonyolult. Tudom túlgondolom vagy gondoltam :(
2020. márc. 5. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!