Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eltűnt az összes maszk az...

Eltűnt az összes maszk az áruházakból, gyógyszertárakból, festékboltokból (nyilván a koronavírus miatt). Nem fura, hogy mégsem látok senkit sem maszkban sem az utcán sem a boltokban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hol a probléma? Nekem van otthon 35000 db, a fekete piacon értékesítem majd darabját jelképes 80000 Ft-os áron.
2020. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Szerintem nincs azzal semmi gond, ha az is visel maszkot, aki nem beteg( vagy nem tudja egyenlore hogy beteg) , mert lehet, hogy lappangasi idoszakban van a betegseg nala, tehat miert baj az ha felveszi sok ember a maszkot? Szerintem pedig igenis van ertelme, mert igy mondjuk nem fertozi meg a korulotte levoket.
2020. márc. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Peter Pellegrini szlovák miniszterelnök bejelentette, hogy megállapodott Orbán Viktorral abban, hogy sürgős esetben Magyarország azonnal tud biztosítani védőmaszkokat Szlovákiának. Ez febr. 5-ei írásban jelent meg, nem tudom, hogy ezt az ígéretét vissza fogja-e vonni, ha komolyra fordul nálunk a helyzet.


[link]

2020. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez baromi jó utolsó, mert itthon a pórnépnek nemhogy ffp3 maszk de sima, minimális sebészmaszk sem jut!!! Vérlázító! S nem beszélve az egészségügyi dolgozókról, ők sincsenek a toppon maszkok tekintetében!
2020. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Más kérdés, hogy az FFP3 alattiak gyakorlatilag 0 védelmet adnak ugyebár! AZ FFP3 meg a többieket nem védi, mert pillangószelepes, így kifele szűretlenül megy.
2020. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utóbbi tetejére a betegek esetében rá kellene tenni egy sebészeti maszkot talán.
2020. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jaja duplamaszk segít ez jó ötlet.


De azért kifelé is véd annyit hogy beszédnél nem full kontakt fröcsögsz, hanem a szelep nem engedi szétporladni a cuccot.


Szerintem a legnagyobb fertőző rész a beszéd és köhögés, tüsszögés közbeni folyadékcsepp aerosolos porladása során keletkezik.


Ezt még a pillangós FFP3 is megfogja.


Amit nem fog meg, az a kilégzés levegőjében lévő részecskék. Erről nincs sok adat, hogy valóban fertőz e.

2020. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy légkondis buszon 4,5 m-re is terjedhet a vírus:


[link]

2020. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"Javaslatuk szerint a tömegközlekedésen utazóknak az utazás teljes ideje alatt érdemes maszkot viselniük, védve magukat a levegőben terjedő vírus belégzésétől."


Az eszetlen idióta barmok meg elterjesztették a médiában hogy nem ér semmit a maszk. Már csak azert se hordja senki és ott állnak a szekrényben otthon.


Ez kb tömeggyilkosságnak felel meg.

2020. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!