Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak én gondolom azt, hogy ez...

Csak én gondolom azt, hogy ez a koronavírus csak generált dolog?

Figyelt kérdés

Nem voltam ott, sőt, több millió ember nem volt ott, hogy meg tudja, hogy ez tényleg így van, és mégis sokan bedőlnek. Csak azért mert naponta hallják a híradóban, rádióban, interneten. A környezetemben elég sok ember csak erről tud beszélni, a bevásárló központokat kifosztották :) Számomra egyszerűen vicc az egész, hogy valamit hallanak, és elhiszik.

Lehet velem van a baj, de 1 percig nem hiszem el, ahogy a H1N1-et se anno.


2020. márc. 6. 22:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Átlag magyar ma: Felfújjt dolog...háttér hatalom...gyogyszerbiznisz...szenzávió...


Két hónap múlva:

[link]

2020. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
40%
A H1N1 idején még kicsi voltam, nem sokat neteztem, híradót se nagyon néztem, és emlékszem, hogy sok hír volt róla, de azt nem tudom megítélni, hogy a mostaninál jobban vagy kevésbé volt-e felfújva. De ezt, ami most megy, elég erős túlzásnak tartom.
2020. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
61%
Hat ha majd a nagymamád ez viszi el akkor mit szolsz majd? Okos.
2020. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%

A H1N1 kutyaf..sza volt ehhez képest sajnos.


"It is estimated that 11–21% of the then global population (of about 6.8 billion), or around 700 million–1.4 billion people contracted the illness — more in absolute terms than the Spanish flu pandemic.[3][4] However, with about 150,000–575,000 fatalities, it had a much lower case fatality rate of 0.01-0.08%."

2020. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
26%
A 60-as években "légó-tanfolyamokat" tartottak a lakosságnak felkészítve őket az atomháborúra. Ma egy ilyen vírussal "végeznek gyakorlatot" egy esetleges pusztítóbb (pl.himlő) járvány bekövetkezésekor várható következmények hatásmechanizmusára.
2020. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
18%

A KORONAVÍRUS ÉS A LAKOSSÁG ELBUTÍTÁSA

https://www.youtube.com/watch?v=oTeRaJBetH4

2020. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

TOP 10+2 FURCSASÁG A KORONAVÍRUSRÓL

https://www.youtube.com/watch?v=a9gyW_r3rtE

2020. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok


Van idős rokonom, és? :D Nem találkoztam azóta vele. Az idősek maradjanak otthon, de a fiatalokon átmegy ez a vírus, ha erős az immunrendszerük. Nem is a vírus öl meg, hanem az amit okoz a szervezetedbe, ha az gyenge. Szóval van rá ellenszer. Tudatosan kell élni, és kellett volna az év 365 napjába. Nekem azért fontos ez a vírus, mert elmond, üzen valamit, mint minden betegség, az emberiségnek vagy az egyénnek. Nekünk ez arra mutat rá, h mennyire felelőtlen, gyermeki primitivitásba létezünk nap, mint nap. Megeszünk minden sz*rt, eddigi tudomásunk szerint is ez a denevértől van, de alapból nem kéne ennyi húst zabálni eszetlenül. Aztán várjuk az orvosoktól a vakcinát, ahelyett, h mi készülnénk fel ilyen esetekre egy erős immunrendszerrel. Lehet lepontozni, de én rosszul vagyok ettől a fejvesztettségtől, ami van most, mindenki pánikol, de amikor nincs semmi gond, és leírsz valamit, h mondjuk nem kéne ennyi húst, feldolgozott élelmiszert enni, akkor mindenki elküld a fr*ncba. Akkor kéne kicsit pánikolni, amíg az a kis pánikolás megelőző cselekvést hozhat. Most meg már hiába olvassuk a neten a cikkeket, semmitmondó sz**r az összes, a tv-be 0-24-be erről beszélnek, de semmit nem tudsz meg. Százmillió kérdés itt. Én meghallgatok egyszer 1 szakértőt, amit ő mond, azt betartom, azt cső. Amikor írtam az első kommentem még nem volt olyan komoly, elhiszem, h szükségesek ezek az intézkedések, ebben a helyzetben. De attól még azt gondolom, h ha tudatosabban élnénk, nem lenne ekkora baj, most se, mert nem kerülne mindenki kórházba, akin átmegy, én tuti nem megyek kórházba, ha csak nincs törésem, vagy hasonló, mert kikúrálom magam otthon, meghalni is otthon fogok, nem kellenek a gyógyszereik, meg a lélegeztetőgép. Fel van fújva az egészségügy is milyen sz*r, az egészségügyet nem lélegeztetőgépekkel meg gyógyszerekkel kell megreformálni, hanem életmódváltással. Szemléletet kell váltani és akkor nem fog mindenki magas vérnyomással az sztk-ban ülni. A sok h**lye megy és kifosztja a wc papírt, az olajat, lisztet és cukrot meg a húsokat. Ezen az egészen csak nevetni tudok, ha látjátok kicsit az összefüggéseket, ti is csak azt fogtok.

2020. márc. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Jól beszél a 28-as! Én még hozzátenném, hogy azért nem szabad stresszelni, mert az gyengíti az immunrendszert. A bizonytalanoknak ajánlok egy otthon alkalmazható prevenciót: https://www.youtube.com/watch?v=yHObhJjd0uE

Hasznos információkegy olyan professzortól,aki az űrhajósok egészségéért felelt. A betegség ipar tűzzel-vassal hadakozik a tanai ellen. Miért? Mert olcsó hatásos szerrel a legtöbb betegség megelőzhető, vagy gyógyítható házilag!

2020. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Negyed órája került fel:A koronavírus-világjárvány mögötti valóságszintek leleplezése (1. rész)

https://www.youtube.com/watch?v=OmsDfVlVNIs

2020. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!