Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak én gondolom azt, hogy ez...

Csak én gondolom azt, hogy ez a koronavírus csak generált dolog?

Figyelt kérdés

Nem voltam ott, sőt, több millió ember nem volt ott, hogy meg tudja, hogy ez tényleg így van, és mégis sokan bedőlnek. Csak azért mert naponta hallják a híradóban, rádióban, interneten. A környezetemben elég sok ember csak erről tud beszélni, a bevásárló központokat kifosztották :) Számomra egyszerűen vicc az egész, hogy valamit hallanak, és elhiszik.

Lehet velem van a baj, de 1 percig nem hiszem el, ahogy a H1N1-et se anno.


2020. márc. 6. 22:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Akik a karanténba zárt városokban laknak biztosan nem így gondolják, akik megbetegedtek azok sem, azok sem, akiknek hozzátartozójuk halt meg miatta.
2020. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem, van még pár strucc rajtad kívül is.
2020. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%

Sokan így gondolják. Meg sokak szerint a Föld is lapos. Az oltásellenesek is viszonylag sokan vannak.


Szóval nem vagy egyedül a konteóddal.

2020. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem a tévének kell hinni hanem a szakmai tudományos lapoknak, orvosi közleményeknek, WHO, CDC ajánlásainak amik felkészítik a háttérben a járványra az EÜ dolgozókat. (Olyan infókkal amik a civileket nem érintik)


Az hogy te sötét vagy mint a fekete égbolt, még rád is vonatkoznak a szabályok.


Ha megszeged a járványügyi intézkedéseket, akkor gondatlanságból elkövetett testi sértés, vagy halálokozás is lehet, ha meghal az idős beteg mondjuk, aki egy ilyen f..szfej idióta miatt kapja el.


Szóval jobb ha komolyabban veszed a dolgokat.

2020. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%
Mi a rákért irod ezt ide ha ugysem hiszel senkinek te retardált istenbarma
2020. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%
Már elnézést. En voltam H1N1-es anno 20 évesen. Majd bele pusztultam. Azelőtt és azóta se voltam olyan beteg. Nem tudtam kimenni a wc-re saját lábon. Minden bútorba kapaszkodnom kellett, hogy kijussak. 20!!! Éves. Makk egészséges. Nem csodálom, hogy abba is belehalt, akinek a szervezete mással is küzdött épp. És az nem járt tudogyulladasal és nehéz legzessel. Szerintetek ez vicc?! Szerintem nagyon nem. Az sem volt felesleges hisztéria és ez most durvábbnak látszik.
2020. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%

Aki olyat állít, hogy ő nem fél, mert nem tartozik a veszélyeztett csoport közé (#5), annak nincs idős, vagy krónikus beteg hozzátartozója, ismerőse?

Én sem magamat féltem, hanem 68 éves, cukorbeteg és szívvel műtött édesanyámat.

Lehet generált, lehet túlspirázott, de tény, van. És már 7 fertőzött van Magyarországon ki tudja hány kontakttal.

2020. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

#17 Hidd el, nem csak 7 van. Csak épp hét emberről tudunk.


Én is voltam H1N1-be. Azt hittem beledöglök.


Aki azt mondja nem fél, az saját magát nyugtatja.

Én inkább a jobb félni mint megijedni elvet vallom.

2020. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
80%

1. Aki fél, felkészül és betartja az ajánlásokat


2. Aki leszarja, majd később fog pánikba esni (1-2 hét múlva)


Melyik jobb?


Az a baj, az igazán komoly és veszélyes járvány sajnos a 2. csoport miatt alakul ki. Lást Irán, Olaszország, Korea is. (A szekta)


Nem a vírus a legnagyobb gond, hanem az emberi felelőtlenség és a majd kialakuló pánik, ami ellen már nem lehet tenni.

2020. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
67%

Ehez hasonlóan túlzóan kritikus gondolkodásúak a lapost föld hívők is.


Van az a pont, amikor már lényegtelen összeesküvés elméleteket keresni, mert biztosan nincs.

2020. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!