Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszerrel kezelik a...

Szunyo37 kérdése:

Milyen gyógyszerrel kezelik a Koronavírus betegeket?

Figyelt kérdés
Ha otthoni karanténba vannak, akkor milyen gyógyszert kell szedniük? Kórházban lévők mit kapnak?
2020. márc. 20. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Oxigen terapia ha mar nem megy a lelegzes, de az immunrendszered megoldja ha eleg eros csak ido kerdese, tobbiek csak apolast, eleg etelt italt, esetleg, ha van szovodmeny arra kapnak megfelelo kezelest.
2020. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja ezt korhazra irtam, otthon semmit, aki otthoni karantenba maradhat az enyhe lefolyasu.
2020. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lazt lehet csillapitani, a gyulladást le lehet huzni es megrobalhatjak tamogatni az immunrendszert. Ennyit tehetnek.


Meg nincs gyogyszer, nincs ellenszer!

2020. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha otthoni karanténba kerülnék, aspirint lehet erre szedni? Egyszer voltam lázas évekkel ezelőtt, nekem az használt a tünetek csillapítására.
2020. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mivel célzott gyógyszer nincs, maximum vitaminokat, teázhatsz, ha kapar a torkod szopogathatsz strepsilst, mebucaint, illetve ha túl magas a lázad akkor paracetamol, ha nehéz légzésed van akkor az intenzív..

Az immunrendszered fogja legyőzni, mást nem nagyon tehetsz mint javítod az aktuális hangulatodat.

Erre jó a forró teázás, az pillanatnyilag üdít, és legalább tettél valamit :)

2020. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Paracetamol...
2020. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ibuprofent nem szabad bevenni. Az rontja az állapotot.
2020. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt csak láz esetén adják? Vagy minden esetben?
2020. márc. 20. 12:56
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy miért mérik az emberek testhőjét, ha az esetek 80% tünetmentes?
2020. márc. 20. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy tünetmentes. Ez marhaság.


Csak enyhe tünetekkel lezajlik sok embernél... de az enyhe tünetbe beletartozik a kórházi megfigyelés és infúzió is... amikor retek szarul vagy mellkasi fájdalmakkal és magas lázzal.


Ide már a súlyosabbakat hozzák:

[link]

2020. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!