Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti nem féltek mi lesz az...

Ti nem féltek mi lesz az életünkkel?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok, nem tudom elhinni hogy ez megtörténik. Mármint ez a vilagjarvany.

Múlthét csütörtök óta vagyok önkéntes karanténban itthon. Hát heteknek tűnik ez a nemtudomhámy nap.

Félek, h Kínában újra kitör a járvány, meghosszabbítva ezzel az európait és akár egész évben nem mehetünk az utcára. Miből fogok élni, munkámat elvesztettem, jellegéből adódóan homeoffice szobat sem jöhet.

Félek amiatt is, hogy én vagy a családom valamelyik tagja beteg lesz, vagy amire gondolni sem akarok, haláleset történik a családomban. Egyszerűen nem.lehet igaz h ennyire rosszra fordult mindent. :'( Ti nem féltek mi lesz ennek a vége? Vége örökre az életünknek? 32 éves vagyok, annyira élni akarok még. :'(


2020. márc. 21. 06:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hellmano: Ámen!
2020. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Menj a kereskedelembe dolgozni, van felvétel. Ahelyett, hogy otthon ülnél. Ha megbetegszel, akkor hívd az orvost, és kövesd az utasításait. Ki fog írni, ha kell.
2020. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!