Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor lesz vége ennek a...

Mikor lesz vége ennek a vírusnak? Suliba majd csak akkor lehet menni ha vége lesz?

Figyelt kérdés

Most nekünk úgy van hogy 30.an már menni kell.. De egyre több a beteg.

Most ez az online tanítás van de nagy hülyeség mert nem értek meg így semmit nem tanulok meg.. És vannak olyan osztalytarsaim akiknek a könyveik suliba vannak. Nekem is van ott 1 füzetem. Na meg vannak olyan tanárok akik semmit nem tanítottak írtak neten 1 hét alatt. Ez most jó de év végéig ha ez lesz nem fogunk semmit sem megtanulni..


2020. márc. 22. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem az ilyen kérdezőket!

Ha nem magyarországi suli, akkor az összes eddigi válasz használhatatlan.

Miért nem írod meg, melyik országról van szó?

Nem mindegy, hogy Olaszországról, vagy Mongóliáról van szó.

2020. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne használhatatlan?

Ukrajna

2020. márc. 22. 22:08
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

A leírt válaszok akkor használhatók, ha Ukrajnában pont olyan terjedési és elterjedtségi viszonyok, valamint ugyanolyan közegészségügyi helyzet van, mint nálunk. Továbbá, ha ugyanakkor ugyanazokat az intézkedéseket vezették be, mint nálunk, és ezeket ugyanannyira tartják be.

Személy szerint nekem fogalmam sincs, az ukrajnai helyzet mennyiben hasonlít vagy különbözik a magyarországitól.

2020. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy nem lesz már többé a régi, hagyományos suli. Ebben a videóban pont fél óránál van szó a távoktatásról (régi tervük):

https://www.youtube.com/watch?v=3ryIEAhTh9k&t=1800s

2020. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!