Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nevelőapukám rokonai múlt...

A nevelőapukám rokonai múlt héten Ausztriában jártak, most hármójuk influenzaszerű tünetekkel nyomja az ágyat. Elkaphatták a koronavírust? Többi infó lent, a kérdés nem kamu!

Figyelt kérdés
Tudom, tudom hogy a csapból is ez folyik, de térjünk a lényegre - Ausztriába mentek síelni, hogy hova azt pontosan nem tudom - múlthét szerdán értek haza és hétfő óta influenzaszerű tünetekkel vannak otthon. Önkéntes karanténba vonultak, de itt a feketeleves - többgenerációs a ház, ott egy rakat gyerek, és idős. Egyikőjük ugyan nem ment ki síelni, de rendszeresen vásárolgatni ment, miközben egy légtérben van a lehetséges fertőzöttekkel. Orvoshoz nem mentek.

2020. márc. 24. 19:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: most tudtuk meg, hogy az idősebbek nagy része vendég volt, amikor a nagy vakáció megkezdődött, akkor ők hazamentek. Jelenleg 3-an vannak.
2020. márc. 24. 20:09
 12/22 A kérdező kommentje:
2-en**
2020. márc. 24. 20:09
 13/22 anonim ***** válasza:

Hívjátok fel a háziorvost vagy a zöld számot. Ha ők nem, akkor te/ti!


Ez nem játék.


Inkább telefonáljatok és derüljön ki, hogy nincs nagy gond, minthogy nagy gond legyen.


Hangsúlyozd a telefonban, hogy Ausztriában voltak és tüneteik vannak. A családi körülményeket is.

2020. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Új infó! Kimentek a rokonok, plusz egy ismerősük gyereke is! A gyerek 17 éves, és az anyja és ő is elég gyanús.
2020. márc. 24. 21:05
 15/22 anonim ***** válasza:
folyamatosan tájékoztass minket ha van új infó!
2020. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Megsúgom nem tesztelnek ilyenért. Főleg nem tünetek nélkül.
2020. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mert az a síelés az k...a fontos.
2020. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fogják letesztelni őket,pláne hazhoz ki se mennek tesztelni!

Amig nem fuldoklik valaki a családbol,addig nem fognak foglalkozni velúk,karanten,aztan annyi!

2020. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Annyi újdonság történt tegnap este óta, hogy a nevelőapám ismerősi köréből van egy egészségügyben dolgozó ember, ő aránylag közeli kapcsolatban van a jelenleg karanténba lévőkkel, sokszor találkoztak összejöveteleken a járvány előtt. Vele fog beszélgetni a dologról. A zöldszámot említettem neki, de nem akarta tegnap este felhívni, ahogy ma sem..
2020. márc. 25. 09:15
 20/22 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak egy véletlen egybeesés, és nem hordta szét közülük a bevásárolgatós egyén.
2020. márc. 25. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!